jepen disa apartamente1+1 me qera 70M2 ,ne Yzberisht prane UKT Kati 1-2-3 Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/02/2021 15:06 Post Id: 308756


extra info
Pagesa 27,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 167Organizohet:
• ambjent gatimi dhe sallon te perbashket
•1 dhoma
• 1 ballkon
•1 tualet


Ofrohet:
• i mobiluar
• ne kushte shume te mira
• kondisioner


Cmimi: leke

ID FI 029