Jepet 3+1 me qera 120M2 ,ne sauk te vjeter prane qendres shendetsore Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/02/2021 15:06 Post Id: 308759


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 130.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Sauk, Tirana, Albania
Lexime 75shtepi private

Organizohet:
• ambjent gatimi dhe sallon te perbashket
•3 dhoma
• 1 ballkon
•1 tualet


Ofrohet:
• i mobiluar
• ne kushte shume te mira
• kondisioner


Cmimi: 30000 leke

ID FI 031