Ndarje qeraje Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 22:54 Post Id: 308767


extra info
Pagesa 10,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
Lexime 212

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje,shtepia eshte 2+1,me 2 banjo,me balloon me deposit,Mati 6 me ashensor,mbi shkollen e baletit.
Pages eshte 10.000 leke te reja perfshire uje dhe drita.
Interneti me fibra optike