Jepet me qera apartment 2+1 Selit 5 min nga Pallati me shigjeta Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/04/2021 11:13 Post Id: 309027


extra info
Pagesa 32,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Myrte Zeneli, Tirana, Albania
Lexime 930

✅Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar
Kati 3 banim
📌Adresa Selit ,5 minuta ne kemb nga pallati me shigjeta
Rruga Myrte zeneli
Cmimi:35,000 leke

🔹Apartamenti ofrohet dhe pjeserisht mobiluar me cmim 32,000/ leke ne muaj, pa (sob,lavatrice,frigorifer)
☎️Per informacion kontaktoni