Apartament dublex 4+1 per qira tek 21-Dhjetori. Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/04/2021 11:28 Post Id: 309668


extra info
Pagesa 800 Euro
Dhoma|Sallon 4+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 220.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 77

Ofrohet per qira apartament 4+1 me tipologji dublex prane Hotel Mondial tek 21-Dhjetori. Hyrje me hapesire te bollshme dhe te mireorganizuar. Totalisht e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe teper komode. Ambient gatimi i vecuar. Kondicioner. TV Smart. 2 tualete. 2 ballkone. Verande. I PABANUAR ME PARE !!! Vendosja e apartamentit ne kete zone e favorizon ate duke i krijuar lehtesira te shumta si p.sh institucione arsimore, stc autobuzi, supermarkete etj.

Njoftime te Ngjashme