Jepet ap me qera te shkolla "2 Gjelat" Durres

Shtepi me Qera Data: 10/04/2021 10:07 Post Id: 309947


extra info
Pagesa 22,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 8
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Foto Durresi
Lexime 286

Ap ndodhet ne katin 8 me ashensor dhe eshte i mobiluar
Per cdo info na kontaktoni