Jepet me qera apartament 1+1 prane stadiumit Durres

Shtepi me Qera Data: 01/03/2021 16:01 Post Id: 310975


extra info
Pagesa 200 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 8
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Stadiumi
Lexime 139

Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje se bashku me guzhinen,1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.Ndodhet prane stadiumit ne nje apartament te ri me ashensor, te pa demtuar nga termeti.Kusht kryesor : Kerkohet 6 muaj parapagim.Per me teper kontaktoni numrin e poshteshenuar