Shtepi me Qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/04/2021 22:44 Post Id: 312209


extra info
Pagesa 190 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 45.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Besa, Tirana, Albania
Lexime 1288

Hyrje me qera 1+1 e mobiluar me te gjitha orendite.
Pallat i ri ,lagje e qete dhe e sigurte , ambienti survejohet me kamera .
Hyrja permban te gjitha paisjet e nevojshme , kondicioner ,lavatrice,frigorifer,mikrovale etj.
Me ndricim natyral gjate dites .
•Ofrohet dhe lidhje me wifi te shpejte pa nderprerje .