Apartament 2+1 per qira tek Stadiumi Dinamo. Tirane

Shtepi me Qera Data: 13/04/2021 12:39 Post Id: 316831


extra info
Pagesa 500 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania
Lexime 144

Jepet per qira apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo. Hyrje e bollshme dhe e arreduar totalisht ne menyre bashkekohore dhe teper komode. Kondicioiner, TV, Lavastovilje, Parket. Tualet me dritare. Zone mjaft e preferuar dhe lehtesisht e aksesueshme.