Tek Kompleksi Deliorgji Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! Tirane

Shtepi me Qera Data: 05/04/2021 20:49 Post Id: 317375


extra info
Pagesa 400 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 74.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 84

Tek kompleksi Deliorgji jepet me qira apartament 1+1 me mobilim bashkohor. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te miradministruar dhe sistem sigurie. Ka nje siperfaqe prej 74 m2 dhe organizohet ne soxhorno me kuzhine te perfshire, dhome gjumi matrimoniale dhe tualet. Per nje vizit ne prone na kontaktoni tani!