Qera,Apartament 1+1,Misto Mame,Future Home Real Estate(UNA20050) Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/04/2021 17:22 Post Id: 320090


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Besim Alla, Kashar, Albania
Lexime 186

Disponojme Apartament 1+1 per Qera.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Misto Mames,ne nje Shtepi Private 3-kateshe.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 • Siperfaqja e apartamentit 70m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti me dritare • Ballkoni i bollshem
Cilesime te tjera:
• Mobilim i Ri
• I pabanuar me pare
• I investuar
• Mungon televizori dhe dysheket
Per ta vizituar na kontaktoni!