ME QERA 1+1 APARTAMENT I RI NE PALLAT ME ASHENSOR ZONA E 21 DHJETORIT, PERBALL PALLATEVE TE DELIORGJIT Tirane

Shtepi me Qera Data: 09/04/2021 08:49 Post Id: 320776


extra info
Pagesa 280 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 289

RRUGA E KAVAJES / 21 DHJETORI. PRANE PALESTRES ANGELS.

Pershkrim

Me qera 1+1 Apartament, Siperfaqe 65 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Cmimi 280Euro ose 35.000 leke/muaj

Kontaktoni per ne shume info dhe per nje vizite ne Prone.