Papafingo 3+1+2 Garazhe per qira tek Kodra e Diellit. Tirane

Shtepi me Qera Data: 13/04/2021 13:15 Post Id: 321988


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 270.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania
Lexime 107

Ofrohet per qira apartament me tipologji papafingo tek Kodra e Diellit. Papafingo eshte e vendosur ne nje kompleks te ri banimi ne kete zone. Apartamenti eshte i investuar totalisht ne menyre moderne. Ndricim i ngohte, LED edhe i varur. Sistem ngrohje-ftohje me Chiller. TV Smart. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket. Organizohet nga: -korridor qe ben shperndarjen e ambienteve; -sallon ndenjie+kuzhine gatimi; -dhome gjumi matrimoniale+tualet me dritare; -2 dhoma gjumi; -tualet; lavanteri; -verande; ballkon. Ashensor i dedikuar. Ne cmim jane te perfshire edhe 2 garazhe te cilet mbyllen me qepen. Apartamenti ka pamje fantastike te Tiranes. Zone e qete dhe e paster. Lehtesisht i akesueshem.