Jepet Ap 1+1 Rr Muhamet Gjollesha afer kryqezimit te Vasil Shanto Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/04/2021 12:12 Post Id: 322208


extra info
Pagesa 350 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 60.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 61

☑️Jepet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek Rr Muhamet Gjollesha pran kryqezimit te Vasil Shantos me pamje nga rruga e pershtatshme per banim ose per Zyra☑️Apartamenti perbehet nga

🔷1 dhome gjumi

🔷1 sallon I bollshem

🔷 1 kuzhine

🔷 1 tualete☑️ Vendodhja e Apartamentit eshte PERFEKTE pasi ka dalje direkte ne Unaze , per 5 min je ne Qender , 5min je nga Liqeni I Tiranes , Apartamenti eshte I Kompletuar me cdo gje , me Kondicioner per ngrohje/ftohje dhe me pamje shume te mire