Jepet me qera apartament te rruga Ndre Mjeda, te parku 1+1 250 euro bosh Tirane

Shtepi me Qera Data: 06/04/2021 11:25 Post Id: 322319


extra info
Pagesa 250 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
Lexime 122

Jepet me qera apartament te parku 1+1 250 euro
Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje nga zonave me me shume akses ne Tirane, ne zonen e rruges Ndre Mjeda, te parku, prane te gjitha faciliteve te jeteses. Eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, si dhe nje tualet. Apartamenti i ka te gjitha kushtet per nje jetese te mire, ka akses me rrugen kryesore.
Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +