Qera, Vile, Lunder Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/04/2021 14:51 Post Id: 325223


extra info
Pagesa 1,500 Euro
Dhoma|Sallon 4+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 220.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Lunder, Albania
Lexime 73

OPP20231
Jepet me qera vile me strukture 3-kateshe ne zonen e Lundres, ne nje mini kompleks vilash. Informacione mbi vilen :
• Siperfaqje totale 220m2.
• Strukture 3-kateshe.
Organizimi :
• Kati 1 : Ambient ndenje, ambient gatimi, tualet.
• Kati 2 : 3 Dhoma gjumi, tualet.
• Kati 3 : Dhome gjumi, tualet.
• Oborr.
• 2 Poste Parkimi.
Detaje te tjera :
• E mobiluar.
• Totalisht e investuar.
• Sistem kondicionimi.
• Sistem ngrohje qendrore.
• Me parket.
• Vila ka nje pozicion strategjik i cili mundeson ndricim natyral gjate dites.
• Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara per banim.
• Ajri i paster dhe pamja fantastike jane nje tjeter karakteristike e kesaj vile.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!