JEpET SHTEPI ME QERA 250Euro PALLATET AGIMI KATI 2-TE Tirane

Shtepi me Qera Data: 08/04/2021 14:56 Post Id: 325363


extra info
Pagesa 250 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Pallatet Agimi, kati i 2-te
Lexime 77

Apartament 1+1, kati i dyte.
Mobilimi: 1 tavoline me 4 karrige, 2 divane, bufe.
2 krevate, 1 lavatrice dhe 1 dollap per kepuce.