Jepet 2+1 te 21 Dhjetori Tirane

Shtepi me Qera Data: 17/04/2021 08:36 Post Id: 325866


extra info
Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 537

Jepet shtepi me qera te 21 dhjetori,mbarapa shkolles Sabaudin Gabrani.Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati egzistues.Jepet i kompletuar,me kondicioner,ballkon,guzhina e re dhe paisje te reja.Njera dhome ka krevat dopjo,ndersa dhoma tjeter dy teke.I gjithe Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale pasi te gjitha dhomat kane dritare.