Apartament 1+1 i arreduar me qira Tirane

Shtepi me Qera Data: 07/04/2021 10:30 Post Id: 325946


extra info
Pagesa 280 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 40.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 187

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar prane konvikteve te inxhinierise se ndertimit. Zona ofron te gjitha facilitet e nevojshme dhe ka akses te shpejte me zogun e zi. Te perfshire ne cmim eshte interneti dhe pastrimi.