Liqeni super apartament 1+1 i mobiluar + garazh 350Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 15/04/2021 13:09 Post Id: 326206


extra info
Pagesa 350 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 72.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Shyqyri Brari, Tirana, Albania
Lexime 433

● Ne zonen e liqenit prane kopeshtit botanik jepet apartament me ndarje 1+1 ne katin e 3 pallat i ri dhe i mireadministruar me ashensor.
● Sallon ndenje se bashku me kuzhine gatimi, dhome gjumi matrimoniale, ballkon. Hapesire 72m2.
Apartamenti eshte i restauruar totalisht dhe i mobiluar.
●Zone e qete dhe shume e mire.
Telefono dhe rezervo takimin tend...