Apartament 1+1 me qera, Mine Peza, prane Prokurorise se Tiranes, BH 3219059 Tirane

Shtepi me Qera Data: 10/04/2021 11:45 Post Id: 326428


extra info
Pagesa 400 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 58.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Lexime 20

Jepet me qera apartament 1+1, totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 58 m2, kati i 2 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 400 Euro ne muaj.