Apartament i Ri Me Qera Ne Rrugen E Kavajes Tirane

Shtepi me Qera Data: 13/04/2021 15:35 Post Id: 326564


extra info
Pagesa 35,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 260

Jepet me qera apartament 1+1, 70m2 ne rrugen e Kavajes, prane Globit. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet nga nje sallon me kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet i bollshem e me vaske dhe nje ballkon. Apartamenti ofron nje arredim bashkekohore. Per me shume informacion jeni te ftuar te kontaktoni!