Apartamente 3+1 me qera ne Bllok, prane Juveniljas ne Tirane (ID 4231203) Tirane

Shtepi me Qera Data: 09/04/2021 11:31 Post Id: 326683


extra info
Pagesa 1,250 Euro
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 273.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Ne Bllok
Lexime 23

Property ID : 4231203

Ne Bllok, prane Juveniljas, jepet me qera Dubleks 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 270 m2, kati 7 dhe i 8 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, 3 tualete, ballkon, verande e madhe me oxhak, e gjithe shtepia me parket, orientim me diell.
Dubleksi lidhet me shkalle te brendshme dhe perbehet nga:
Kati i pare ku ndodhet soxhornoja, kuzhina me vete, nje dhome ngrenie, tualet, 2 kondicioner, parket, oxhak.
Kati i dyte ku ndodhen 3 dhomat e gjumit, 2 tualete, nje koridor qe lidh te gjitha dhomat, ballkoni, 3 kondicioner, parket.
Dubleksi ne katin e dyte te tij ka dhe nje verande me pamje piktoreske, me siperfaqe 45 m2 dhe me nje oxhak.

Jepet me qera 1250 euro