Apartament 1+1 me qera, 28000 leke! Tirane

Shtepi me Qera Data: 06/04/2021 15:22 Post Id: 326740


extra info
Pagesa 28,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 64.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Lexime 171

Jepet me qera apartament 1+1+blk ne Stacioni i Trenit!
Ndodhet ne pallat te ri
Apartamenti ka hapesira komode, dhe ndricim natyral.
Eshte i mobiluar , me mobilim bashekohor dhe ne gjendje shume te mire.
Per me shume informacione kontaktoni
Agjensi imobilare Real Home!
Vetem ne Whats App!