Apartament 1+1 me qera ne Vasil Shanto ! Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/04/2021 13:04 Post Id: 326970


extra info
Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania
Lexime 77

Jepet me qera apartament 1+1, totalisht i mobiluar me arredim bashkekohor.
Ka nje siperfaqe prej 70m2 shume te mireorganizuar, ndodhet ne katin e 2-te te nje shtepie private.
Perbehet nga 1 dhome gjumi, sallon ndenje, ambjent gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.
Agjenci Imobiliare