Prane shkolles “Gustav Majer” jepet me qira apartament 1+1! Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/04/2021 11:55 Post Id: 327088


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 72.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes
Lexime 101

Apartament me qira 1+1.
I pajisur vetem me kundrabufe.
Tualeti i kompletuar dhe me instalime funksionale.
Siperfaqe 72 m2.
Kati i 3.
Per informacion te metejshem apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!