Jepet apartament me QERA 1+1, i mobiluar, Vasil Shanto, 300 mije leke Tirane

Shtepi me Qera Data: 17/04/2021 18:58 Post Id: 327156


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania
Lexime 429

Apartament 1+1 me qera;

Ka siperfaqe 60m2;
I organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi dhe 2 ballkone;
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 ,pallat ekzistues;
Cmimi: 30000 l/muaj;
Adresa: Vasil Shanto.