Apartament 2+1 per qira tek Myslym Shyri. Tirane

Shtepi me Qera Data: 13/04/2021 12:44 Post Id: 327311


extra info
Pagesa 350 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 90

Apartament 2+1 ofrohet per qira ne hyrje te Myslym Shyri. Hyrje me hapesire te bollsheme dhe te mireorganizuar. Totalisht i arreduar ne menyre bashkekohore dhe komode. Elektroshtepiake cilesore dhe me kursim energjie. Kondicioner. Lehtesisht e aksesueshme.