Jepet apartament me qira 2+1 tek rruga e Kavajes 21 dhjetori Tirane

Shtepi me Qera Data: 10/04/2021 12:46 Post Id: 327363


extra info
Pagesa 40,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 99.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kavaja Street 21, Tirana, Albania
Lexime 91

Jepet apartament me qira 2+1 tek rruga e Kavajes 21 dhjetori

Me siperfaqe 100m2. Kati i 2

Organizohet:
•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.
• 2 dhoma gjumi
•1 tualeteOfrohet:
• e mobiluar
• ne kushte te mira
•zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete
•orientim i mire
•me pllakaCmimi : 40.000ALL + 1 muaj garanciID MM 123