Ndarje qeraje- Vasil Shanto Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/04/2021 08:29 Post Id: 327831


extra info
Pagesa 9,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania
Lexime 190

Ndaj qerane ne Vasil Shanto.
Shtepia ka dy dhoma dhe eshte e bollshme.
Kerkoj nje goce ose dy qe te jene te rregullta dhe serioze.
Qeraja 90.000 per goce

Kontakt me mesazh