Shtepi Private Me Qera 1+1 Tek Shkolla E Kuqe Tirane

Shtepi me Qera Data: 08/04/2021 15:41 Post Id: 327834


extra info
Pagesa 200 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 45.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania
Lexime 210

Tek Shkolla Kuqe, jepet shtepi private qera ,kati 1. Siperfaqe 45 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine, sallon ndenje. Shtepia eshte e mobiluar,elektroshtepiaket e nevojshme, oborr per parkim. Zone shume e preferuar dhe familjare.

Jepet me qera 200 euro/muaj e diskutueshme

Per me shume informacion vizitoni linkun me poshte:
http://belarealestate.al/property/shtepi-private-me-qera-11-tek-shkolla-e-kuqe-id-bv215-tirane/