3+1+Kuzh+Studio+2Bllk (Ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile Luksoze, Parkim Garant, Siguri e Larte Tirane

Shtepi me Qera Data: 04/03/2021 14:26 Post Id: 38236


extra info
Pagesa 420 Euro
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 140.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania
Lexime 170627

Jepet Me Qera Kati III I Nje Vile Me Hapsire 140m2 Me Strukture 3+1 Me Kuzhine Me Vete +1 Studio + 1 Tualet Dhe Me 2 Ballkone Te Medha| Nje Mundesi E Arte Per Te Banuar Ne Nje Nga Vilat Me Te Mira Afer Ekonomikut/ Rr.Elbasanit E Bere Me Aq Shume Perkujdesje Ne Cdo Detaj Te Saj, Nisur Nga Oborri Plot Gjelberim Dhe Tejet I Mirembajtur, Siguria E Larte Me Kamera Sigurie , Investim Me Punime Druri 100%, Markat Cilesore Si "Miele" & " Samsung" Te Pajisjeve Elektroshtepiake

Q2345

Te Dhenat E Ndarjes

- 3 Dhoma Gjumi
- 1 Soxhorno
- 1 Kuzhine
- 2 Korridore
- 1 Tualet
- 2 Ballkone

- Sip Totale : 140m2
- Sip Neto (E Brendshme) : 130m2
- Kati: 3
- Katet e Viles: 3

Karakteristika:

Zone Ideale:

- Ndodhet Afer Me Fak. E Ekonomise 5 Min Me Ecje, Me Ambasaden Amerikane Rreth 7-10 Min
- Per Nje Jetese Komode Afer Gjelberimit Te Parkut Dhe Liqenit Per Sport, Ecje, Stervitje, Pasdite Te Kendshme
- Aksesohen Shune Kollaj Dhe Shpejt Rruget Qe Te Lidhin Me Qendren Apo Autostraden

* Nje Nga Zonat Me Te Sigurta Ne Tirane, Per Arsye Te Survejimit Me Kamera Sigurie Dhe Sisteme Alarmi Jo Vetem Te Hyrjeve Dhe Institucioneve Perrreth, Pasi Jetojne Familjare, Banore Te Zgjedhur Ose Trupa Diplomatike/ Huaj, Por Dhe Te Vete Viles Ku Ambienti 3+1

* Me Mundesi Parkimi Perballe Hyrjes Se Viles, Survejuar Me Kamera Dhe Sistem Alarmi

Detaje Te Investimit:

- Nisur Nga Oborri Shume I Mirembajtur Dhe Gjithmone I Gjelberuar Me Peme Dhe Lule
- Punime Druri 100% Natyral Te Parketi Dhe Dyert E Brendshme
- Dyer Dhe Dritare Jane Dopio Xham Izolim Maksimal Akustik Dhe Termik
- Dyesheke Dhe Krevate Tejet Cilesore( Jane Te Rinj)
- Izolim Maksimal Akustik Dhe Termik Nga Kati Ne Kat
- Oxhaku Funksional Qe Ndodhet Ne Soxhorno
- Cdo Pajisje Elektroshtepiake Eshte Marke "Miele" Dhe "Samsung"
- Pajisur Me 3 Kondicioner Ekonomike Inverter
- Ne Soxhorno Ka Nje Kend Dekorativ I Teri Me Punime Artizanale
- Hijeshi E Shtuar Nga Piktura Origjinale Qe Kombinojne Bukur Me Ngjyrat E Shtepise


- Orientimi I Shtepise Eshte Jug- Lindje Dhe Ka Plot Ndricim Natyral

* Mundesi Per Njerez Qe Kerkojne Komoditet Dhe Nje Jetese Te Kendshme

Cmimi 420 Euro

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:170027

26/02/21