UNIKE 1+1 me Verande/ Lulishte & PARKIM **Rezidenca Touch of SUN** e pabanuar & me Arkitekt ** amb si Kinema, Pishine Tirane

Shtepi me Qera Data: 04/03/2021 11:09 Post Id: 55511


extra info
Pagesa 500 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull Bathore, Albania
Lexime 149741

Rezidenca "Touch Of The Sun" Teg - Vendodhje Eksluzive!!! Apartament 1+1+1 Tualet+Verande me 1 POST PARKIMI | Luksoz, 100% I Ri Dhe Me Cdo Komoditet Per Te Ofruar Nje Standart Te Larte Jetese | Pallat Me Ndertime Super Cilesore + Ashensor Me Cip + Garazh | Planimetri Perfekte, E Detajuar Me Arkitekt Sistem Chiller Qetesi Absolute
Rezidenca Ofron Keto Sherbime: Kinema, Palester, Pishine, Lokale Etj.

Q2630

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhome Gjumi
- 1 Verande
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Sallon + Kuzhine

- Viti I Ndertimit: 2009
- Pallati : I Ri
- Ashensor : Po

- Siperfaqja Totale : 100 M2
- Siperfaqja Neto : 65 M2
- Kubatura Shume E Rregullte

- Apartament Unik Me Qera 1+1+ Verande & Lulishte.

- Kompleksi Touch Of Sun ☀️☀️
- I Pa Banuar Me Pare, Hera Pare Qe Jepet Me Qera & I Investuar Ne Detaje!! 🔥

- Orientimi Lindje
- Kuzhina Super E Re Full Opsion
- Cdo Gje Ne Qese Cmimi 500Euro ( Perfshire Nje Post Parkimi)🏠

*** Detaje Extra ***

- Parketi Ac5 I Cilesise Se Fundit
- Dritare Dopio Xham Plastiko Termike
- Dyert E Reja & Dera Kryesore E Blinduar
- Hidrosanitaret E Reja Dhe Te Shtrenjta
- Tv Plazem Philips
- Kondicioner 12
- Pianur, Mikroval, Lavastovilje, Lavatrice, Aspirator, Frigorifer Te Gjitha Te Markes Samsung Dhe Te Pa Perdorura.
- Tavane Te Varura Dhe Ndricim Leed & Ambazhur Te Shtrenjte
- Dyeshek Ne Qese I Pa Perdorur

- Nje Apartament Perfekt! 👌

*Rezidenca Touch of Sun**
- Ofron nje standart te larte jetese
- Banoret jane familjare, te perzgjedhur
-Rezidenca ka Administrim shume te mire, dhe rregulla per nje jetese te perbashket
- Rezidenca Ofron ambiente te perbashketa si KINEMA, PISHINE, SALLE EVENTESH, KEND LOJRASH PER FEMIJE/ AMBIENT PER BARBEQUE
-Rezidenca ka Sistem sigurie te larte, me Kamera sigurie dhe Security

Cmimi: 500 Euro me 1 POST PARKIMI te perfshire ne cmim

Per Me Shume Info Kontaktoni Ne Sms/ Whatsapp:


148746

21/02/21