Qera, Id 4211121, Apartament 1+1, Bulevardi Zogu I Tirane

ID E Prones : 4211121
Bulevardi Zogu I, mbrapa Postes Nr. 4, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 5, ne pallat te ri,
te tipit rezidencial me nga 2 hyrje ne kate, i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti eshte i perbere nga dhoma e gjumit, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit dhe ngrenies, koridor, 1 wc me dritare, ballkon, 2 kondicioner.
Apartamenti ndodhet 30 metra nga Bulevardi dhe shume prane qendres se qytetit. Lirohet ne Tetor

Cmimi 300 euro
cel:+
http://dreamalbania.al/sq/property/qera-id-4211121-apartament-11-bulevardi-zogu-tirane/

Njoftime te Ngjashme