Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 7, 65 M2 400 Euro (pazari I Ri) Tirane

Apartamenti ndodhet tek Pazari I ri Apartamenti eshte e pozicionuar ne katin e 7 banim (I fundit) me siperfaqe totale 65 m2. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi • Dhome gjumi • Tualet • Ballkon • Detaje te tjera: • Pallat I ri • Ashensor • I mobiluar • Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP 2283

Cel. :


Njoftime te Ngjashme