Tirane,jepet me qera Vile, 550 m2 (TEG) (FUTURE HOME PRIORITY+) Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/03/2020 12:01

6,000 Euro

  • Tirane,jepet me qera  Vile, 550 m2 (TEG) (FUTURE HOME PRIORITY+)
  • Tirane,jepet me qera  Vile, 550 m2 (TEG) (FUTURE HOME PRIORITY+)
  • Tirane,jepet me qera  Vile, 550 m2 (TEG) (FUTURE HOME PRIORITY+)
  • Tirane,jepet me qera  Vile, 550 m2 (TEG) (FUTURE HOME PRIORITY+)

Tirana, for rent Villas, 550 m² 6.000 Euro (TEG)

We have a rented villa in a quiet area and away from the noise of the city, in one of the most qualitative complexes on the outskirts of Tirana at "White Villa" near TEG. The villa has three floors with a surface area of c550 m2. The interior facilities are connected by wooden stairs and have regular arrangement, including the cooking, eating area, 4 bedrooms and four toilets. The apartment is added with parquet, equipped with chiller system in each room also has chimney. It is fully furnished and furnished in a contemporary way. The villa has three underground parking facilities. To visit us contact us.

Cel. : +355 696599990


Pagesa 6,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 400.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Teg
Lexime 1028

Disponojme vile me qera ne nje zone te qete dhe larg zhurmave te qytetit, ne nje prej komplekseve me punimet me cilesore ne periferi te Tiranes tek “White Villa”, prane TEG. Vila ka strukuture tre kateshe me siperfaqe te bollshme prej 550 m2. Ambjentet e brendshme lidhen me ane te shkalleve te brendshme prej druri dhe kane organizim te rregullt ku perfshihet ambjenti I gatimit, ambjenti I ngrenies, 4 dhoma gjumi dhe kater tualete. Banesa eshte e shtuar me parket, e pajisur me sistem chiller ne cdo dhome ka gjithashtu edhe oxhak. Eshte plotesisht e mobiluar dhe e arreduar ne menyre bashkekohore. Vila disponon tre poste parkimi nentoke. Per ta vizituar na kontaktoni.

Cel. :

Njoftime te Ngjashme