Okazion !! Apartament 1+1 Komuna e Parisit Tirane

Shtepi me Qera Data: 29/10/2020 12:41 Post Id: 81151

350 Euro

  • Okazion !! Apartament 1+1 Komuna e Parisit
  • Okazion !! Apartament 1+1 Komuna e Parisit
  • Okazion !! Apartament 1+1 Komuna e Parisit
  • Okazion !! Apartament 1+1 Komuna e Parisit

Okazion !! Apartment 1 + 1 Commune of Paris

Apartment for rent in the Commune of Paris The apartment is located in one of the most favorite areas in Tirana for a more convenient area only 5 minutes from the block and 15 minutes from the center of Tirana from the scanderbeg square. There are many businesses like various agency travel agencies, attorney's offices, dental clinics, shopping malls, various bars, and many other private and public businesses.
The apartment is newly furnished uninhabited with all contemporary conditions with fiber optic networks included in the price and with the possibility of parking.
The apartment consists of living room living room with kitchenette and balcony.


extra info
Pagesa 350 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 1117

Jepet apartment 1+1 me qera tek Komuna e Parisit Apartmenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane per banim nje zone me shume fasilitete vetem 5 minuta larg bllokut dhe 15 minuta nga qendra e tiranes nga sheshi skenderbe. Prane ndodhet shume biznese si markete agjensise te ndryshme udhetimimi zyra avokatie klinika dentare qender tregtare banka te ndryshme bare dhe shume biznese te tjera private dhe publike.
Apartamenti eshte I Sapo mobiluar I pabanuar me pare me te gjitha kushtet e bashkekohore me I ternet me fibra optike te perfshire ne cmim dhe me mundesi parkimi.
Apartamenti perbehet nga salloni ambjenti I gatimit dhoma e gjumit tualeti dhe ballkoni.