Jepet Apartament 1+1 I Mobiluar Afer Qendres ! Tirane

Apartamenti ndodhet afer Qendres ne zonen e Pazarit te ri. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine gatimi, dhome gjumi ,tualet dhe ballkon. Siperfaqja e tij eshte 78 m2 total. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati me administrim shume te mire dhe ka dhe post parkimi me cmim ekstra. Eshte totalisht i mobiluar dhe me te gjitha facilitetet. Cmimi 430 euro neto. Per me shume info kontaktoni ne nr !

Njoftime te Ngjashme