Tek Pazari I Ri Jepet Me Qira 1+1 Tirane

Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se Tiranes, tek Pazari I ri, jepet apartament 1+1 me Qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor. Eshte i gjithi i mobiluar ne menyre shume te mire, dhe i organizuar ne 1 ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi me 2 krevate tek,1 banjo dhe 1 ballkon. Eshte i pajisur me kondicioner ne te dyja dhomat. Zona eshte shume e preferuar dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

Njoftime te Ngjashme