2+1+Bllk, Tek Ish Ekspozita (E88) Ashensor - i Mobiluar me arkitekt- Parket - Tirane

Shtepi me Qera Data: 09/07/2020 12:24

2 + 1 + Bllk, At the Former Exhibition (E88) Elevator - Furnished with architect - Parquet -

Apartment for Rent 2 + 1 + Balcony At the Former Exhibition (E88) Perfect Zone (Immediate Access With Myslym And Block) The Palace Is New And With Elevator | Fully Furnished Apartment With Very Quality Furniture | Parquet Flooring | Inverter Air Conditioner + Any Functional Equipment | New Kitchen | Completed Bedrooms | Viewed Balcony From Floor I 11 | Toilet With Hydrosanitary Quality | All Functional Installations (Water Deposit 24hr)

******* Water, Light and Administration are Required at a fixed fee of 50 euros **************

Q2184

Sharing Data:

- 1 Soxhorno + Kitchen
- 1 toilet
- 2 bedrooms
- 2 Corridor
- 1 Balcony

- Sip Total: 80m2
- Sip Neto: 73 M2
- Joint Sip: 7 M2
- Floor: 11
- Floors of the Palace: 14
- New Palace
- Elevator: Yes

Characteristics:

- Apartment for rent in the Former Exhibition Area
- At E88
- Furnished and Everything Functional

- With Water Deposit (Water 24 Hours)
- Good lighting
- Air conditioning

- Functional kitchen

- Parquet

- Light Water Included In Price 350 € And Administration

- Quality Electrical Installations
- Quality Hydraulic Installations
- Nearby facilities


Rental price: € 300 undisputed

******* Water, Light and Administration are Required at a fixed fee of 50 euros **************

Tel Ose Whatsapp: 06847800431367

07 07 2020


Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 11
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
Lexime 127456

Jepet Me Qera Apartament 2+1+Ballkon Tek Ish Ekspozita (E88) Zone Perfekte (Akses I Menjehershem Me Myslymin Dhe Bllokun) Pallati Eshte I Ri Dhe Me Ashensor | Banesa E Mobiluar Totalisht Me Orendi Shume Cilesor | Dysheme E Shtruar Me Parket | Kondicioner Inverter + Cdo Pajisje Funksionale | Kuzhine E Re | Dhomat E Gjumit Te Kompletuara | Ballkon Me Pamje Nga Kati I 11 | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale (Depozite Uji 24hr)

******* Uji, Drita Dhe Administrimi Jane Te Pershira ne nje pagese fikse 50 euro *************

Q2184

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Soxhorno + Kuzhine
- 1 Tualet
- 2 Dhoma Gjumi
- 2 Koridor
- 1 Ballkon

- Sip Totale: 80m2
- Sip Neto : 73 M2
- Sip Perbashket :7 M2
- Kati: 11
- Katet E Pallatit:14
- Pallat I Ri
- Ashensor: Po

Karakteristika:

- Apartament Me Qira Ne Zonen E Ish Ekspozites
- Te E88
- I Mobiluar Dhe Cdo Gje Funksionale

- Me Depozite Uji ( Uji 24 Ore )
- Ndricim Te Mire
- Kondicioner

- Kuzhina Funksionale

- Parket

- Uje Drita Perfshire Ne Cmimin 350Euro Dhe Administratimi

- Instalime Elektrike Cilesore
- Instalime Hidraulike Cilesore
- Facilietet Afer


Cmimi e qerase : 300 Euro i padiskutueshem

******* Uji, Drita Dhe Administrimi Jane Te Pershira ne nje pagese fikse 50 euro *************

Tel Ose Whatsapp:1367

07/07/2020