2+1+Ballkon (76 m2) - (Myslym Shyr- Sanremo) e Kompletuar, 3 Kondicioner | Dh. Gjumi me PARKET- Plot Diell Tirane

Shtepi me Qera Data: 03/03/2021 16:52 Post Id: 97016


extra info
Pagesa 320 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 76.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 199103

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Ballkon (76 M2) Te Grepi I Arte (Myslym - Pas Gjykates Se Rrethit Tirane) Zone Fantastike | Pallat Shume I Mirembajtur | Hapesire E Bolleshme Dhe E Kompletuar Me Cdo Orendi Dhe Pajisje Te Gjitha Funksionale (Kondicionera Ne Cdo Dhome) Njera Dhome E Gjumit E Shtruar Me Parket | Dritare Dopio Xham Me Grile | Tualet Me Ajrosje Natyrale

Q2635

Te Dhenat E Struktures:

- Soxhorno Me Kendin E Gatimit
- 2 Dhoma Gjumi
- Korridori
- Ballkon
- Tualet

-sip. Totale: 76 M2
-kati 5
-pallat Ekzistues (Pa Ashensor) , shkallet jane shume te lehta me shesh pushime dhe jane shume te mirembajtura

Detaje Extra:

**** Zona Eshte Nga Me Te Kerkuarat Ne Tirane (Mes Bulevardit Dhe Myslymit) 3 Min. Blloku - Dalje Direkt Ne Myslym Dhe Bulevard
- Pallat I Pademtuar Nga Termetet, Dhe I Mirembajtur Nga Banoret

- Mobilim Cilesore Dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake Funksionale
- 3 Kondicioner (Nje Per Cdo Dhome)
- Njera Dhome E Gjumit Ka Dysheme Parket

- Dyer Dhe Dritare Dopio Xham Me Grille
- Plot Drite Si Pasoje E Orientimit Te Mire

- Cdo Facilitet Afer
- Instalimet Elektrike Dhe Hidraulike Funksionale

Cmimi: 320 Euro / Muaj

Tel Ose Whatsapp:

197675

25/02/21