Duplex, 3+1 Komuna Parisit, Tirane, 165 m2, Cmimi 750 Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 10/10/2019 18:00

Duplex, 3 + 1 Municipality of Paris, Tiranë, Price 750 Euro

Duplex is positioned in the area of the Commune of Paris. Apartment Information: • 3rd and 4th Floor • Apartment Area 165 m2 • Orientation South Apartment has: • Living Room • 2 Bedrooms • 1 Balcony • 2 Windows • Designer Furnishings • New Furniture • Functional Chimney • To visit us please contact us!


Pagesa 750 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 165.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 787

Duplexi eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes Komunes se Parisit. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 3 dhe i 4 banim • Siperfaqa e apartamentit 165 m2 • Orientim Jug Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Dhoma Gjumi • 1 Ballkon • 2 Tualete me Dritare • I investuar • Mobilim i Ri • Oxhak Funksional • Per ta vizituar na kontaktoni!