shtepi me qira 1+1 don bosko  

 Online 215 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 215 lexues | 12 njoftime ne pritje
300 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament i pabanuar me pare - 2+1+ballkon (ali dem) pallat i 2019 +ashensor me cip | mobilim i ri dhe modern | kondicioner dhe cdo pajisje super cil... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2wc +2ballkone te liqeni i thate( me super pamje), pallat i ri me ashensor , apartamenti i pabanuar me pare*, cdo gje esh... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen muhamed gjollesha , prane inxhinierise se ndertimit . apartamenti eshte 88m2 i organizuar ne nje ambient ndenj... (Premium 28.01.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

25,000 Leke
APARTAMENT 1+1 ME QERA FUSHA AVIACIONIT Jepet me qira 1+1 kati i dyte i nje vile , me siperfaqe 65 m2, hyrje ne vete. N

Apartament 1+1 Me Qera Fusha Aviacionit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira 1+1 kati i dyte i nje vile , me siperfaqe 65 m2, hyrje ne vete. ndodhet tek ish fusha e aviacionit. organizohet ne nje dhome ndenjeje me kuzhine te perbashket, nje tualet dhe nje ballkon. cmimi: 25,000 all... 26/01/2020 09:59... Lexo detajet..

15,000 Leke
shtepi me qera jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private ... 26/01/2020 09:58... Lexo detajet..

270 Euro
Jepet apartament 1+1 me qira mbrapa Globe Jepet apartament 1+1 me qira mbrapa globe
Shume i mire i mobiluar 
kati 4

Jepet Apartament 1+1 Me Qira Mbrapa Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira mbrapa globe shume i mire i mobiluar kati 4... 26/01/2020 09:58... Lexo detajet..

20,000 Leke 1+1 me qera Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 pl

1+1 Me Qera

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht i mobiluar super modern kati 4 uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.... 26/01/2020 09:56... Lexo detajet..

200 Euro Apartament 1+1,e kompletyar me te gjitha,5 min large bulevardit te ri dhe hotel Meridian. Pallat i ri,apart.i kompletuat me te gjitha,mundesi per wifi te shpejte,5 min

Apartament 1+1,e Kompletyar Me Te Gjitha,5 Min Large Bulevardit Te Ri Dhe Hotel Meridian.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallat i ri,apart.i kompletuat me te gjitha,mundesi per wifi te shpejte,5 min larg hotek meridian dhe bulevardit te ri.adresa;rruga gjon mili.... 26/01/2020 09:56... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 ne qender te tiranes (te piaca Apartament 2+1 ne qender te tiranes (te piaca)me te gjitha kushtet e restauruar

Apartament 2+1 Ne Qender Te Tiranes (te Piaca

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne qender te tiranes (te piaca)me te gjitha kushtet e restauruar e gjitha,per me teper me kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 26/01/2020 09:50... Lexo detajet..

500 Euro Super 2+1 te mbikalimi kristalit Apartament 2+1 te mbikalimi i kristalit(te rruga:bill klinton)e mobiluar ne meny

Super 2+1 Te Mbikalimi Kristalit

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te mbikalimi i kristalit(te rruga:bill klinton)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 5-te me ashensor ne nje kompleks te ri, e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro perfshihet dhe n... 26/01/2020 09:50... Lexo detajet..

350 Euro Super 2+1 te kodra e diellit (bill klinton ) Apartament 2+1 te kodra e diellit(te rruga : bill klinton)e mobiluar ne menyre m

Super 2+1 Te Kodra E Diellit (bill Klinton )

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit(te rruga : bill klinton)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i pare banim ,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 26/01/2020 09:50... Lexo detajet..

1,000 Euro Super 3+1 ne qender ( toptani ) Apartament 3+1 ne Qender te Tiranes ,mbrapa Toptanit,afer qendres shendetesore 1

Super 3+1 Ne Qender ( Toptani )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 3+1 ne qender te tiranes ,mbrapa toptanit,afer qendres shendetesore 1,e mobiluar ne menyre moderne,(e pa banuar me pare me qerramares)kati i 1-re banim,pa perfshire 15%,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 1000 euro bashke me nje ... 26/01/2020 09:50... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi( Perballe Big Marketit)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohje.... (Premium 04.03.2020)

300 Euro

1+1 Ne Laprake, Me Mobilim Cilesor - Kondicioner

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 (laprake) mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme | dritare dopio xham | izolim akustik | tualet me hidrosanitare ciles... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

tek komuna e parisit, jepet me qira super apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e peste brenda qendres kristal dhe ka orientim nga jugu cka i ... (Premium 06.05.2022)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

950 Euro Super ap 2+1 ne bllok +garazhd ( vaso pasho) Apartament 2+1 ne Bllok,rruga: Vaso Pasho,e mobiluar ne menyre moderne me te gji

Super Ap 2+1 Ne Bllok +garazhd ( Vaso Pasho)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne bllok,rruga: vaso pasho,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,siperfaqja e apartamentit 112 m,kati i 3-te banim,cmimi 950 euro + garazhd per me teper na kontaktoni 355682567777... 26/01/2020 09:50... Lexo detajet..

300 Euro Super 1+1 te irfan tomini ( perballe me uren e neshirakut ) Apartament 1+1 te irfan tomini(perballe me uren e nisharakut)afer BERLIN TEXIT,e

Super 1+1 Te Irfan Tomini ( Perballe Me Uren E Neshirakut )

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 1+1 te irfan tomini(perballe me uren e nisharakut)afer berlin texit,e mobiluar ne menyre moderne kati i 4-te me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro... 26/01/2020 09:50... Lexo detajet..

300 Euro Super 2+1 ne astir ( alfa bank ) Apartament 2+1 ne astir(afer alfa bank)kati i 8 -te me ashensor,ne rruge kryesor

Super 2+1 Ne Astir ( Alfa Bank )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 2+1 ne astir(afer alfa bank)kati i 8 -te me ashensor,ne rruge kryesore,per me teper na kontaktoni 355682567777,e mobiluar me gjithcka ,cmimi 300 euro... 26/01/2020 09:49... Lexo detajet..

330 Euro Super 2+1 te kristali ( bill klinton ) Apartament 2+1 te mbikalimi i kristalit(rruga bill klinton)e mobiluar be menyre

Super 2+1 Te Kristali ( Bill Klinton )

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te mbikalimi i kristalit(rruga bill klinton)e mobiluar be menyre moderne,me te gjitha kushtet,kati i pare banim,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 330 euor... 26/01/2020 09:49... Lexo detajet..

650 Euro Super dublex 2+1 rezidenca 2 kodra e diellit Duplex TE KODRA E DIELLIT(REZIDENCA 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha

Super Dublex 2+1 Rezidenca 2 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Duplex te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 650 euro... 26/01/2020 09:49... Lexo detajet..

250 Euro Super 2+1 ne yzberisht rruga 3 deshmoret Apartament 2+1 ne yzberisht,te rruga 3 deshmoret,afer kmy e mobiluar ne menyre m

Super 2+1 Ne Yzberisht Rruga 3 Deshmoret

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne yzberisht,te rruga 3 deshmoret,afer kmy e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 250 euro lirohet ne saten 12 shkurt... 26/01/2020 09:49... Lexo detajet..

260 Euro Super 1+1 te kristali ( bill klinton ) Apartament 1+1 te mbikalimi i kristalit,te rruga :bill klinton ,e mobiluar me te

Super 1+1 Te Kristali ( Bill Klinton )

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te mbikalimi i kristalit,te rruga :bill klinton ,e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i pare banim,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 260 euro... 26/01/2020 09:49... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga Muhamed Gjollesha ,prane inxhinierise se ndertimit . Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Muhamed Gjollesha , prane inxhinierise s

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga Muhamed Gjollesha ,prane Inxhinierise Se Ndertimit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen muhamed gjollesha , prane inxhinierise se ndertimit . apartamenti eshte 88m2 i organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje depo dhe nje tualet. apartamenti ndodhet ne katin e... 26/01/2020 09:45... Lexo detajet..

300 Euro apartament 2+1+garazh te zoologjiku Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik. ka mobilim te ri dhe nuk eshte banuar

Apartament 2+1+garazh Te Zoologjiku

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik. ka mobilim te ri dhe nuk eshte banuar me pare. eshte i mobiluar pervec dhomes se femijeve qe eshte bosh. 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. diponin garazh te mbyllur pershire ne cmim... 26/01/2020 09:42... Lexo detajet..

450 Euro

Apartament 1+1+ballkon - pazari i ri (qender) zone perfekte - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | p... (Premium 31.12.2020)

220 Euro

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | K

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | n... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 2+1+2 Ne Bllok Me Ashensor, I Pabanuar Me Pare

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2 ne bllok tek petro nini ne katin 4 me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga... (Premium 02.02.2020)

30,000 Leke Apartament me qera ne brryli Apartamenti ka mobilim te mire, hyrje e regulluar me te gjitha elektroshtpiaket

Apartament Me Qera Ne Brryli

Brryli | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka mobilim te mire, hyrje e regulluar me te gjitha elektroshtpiaket e reja. pallat egzistues. cmimi diskutohet... 26/01/2020 09:29... Lexo detajet..

330 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT TEK LULISHTJA Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen me te kerkuar te Komunes se Parisit, prane

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit Tek Lulishtja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.54 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen me te kerkuar te komunes se parisit, prane lulishtes, ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre komode dhe ka cmim okazion per zonen, vetem 330€/muaj! me kontaktoni per... 26/01/2020 09:28... Lexo detajet..

300 Euro 2+1(83 m2) mbi Kristal Center, Zone me Mundesi Parkimi | PARKET | Mobilim Cilesor dhe me Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (83 m2) mbi Kristal Center (Rr. Bill Klinton) Zon

2+1(83 M2) Mbi Kristal Center, Zone Me Mundesi Parkimi | Parket | Mobilim Cilesor Dhe Me K

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndricim natyral shume i mire | kondicioner | kend i ri | tv plazma | kuzhine me kundrabufe te re | dhomat ... 26/01/2020 09:22... Lexo detajet..

300 Euro Komuna Parisit,Big Market Prane Lulishtes.
Jepet ambient modern.
I gjith ne parket.
Zone shume e qete d

Komuna Parisit,big Market

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Prane lulishtes. jepet ambient modern. i gjith ne parket. zone shume e qete dhe e preferuar. parking personal i perfshire ne cmim.... 26/01/2020 09:19... Lexo detajet..

400 Euro

Super Dublex Me Qira Te Kodra E Diellit 2!

Kodra e Diellit | Tirane (2.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super dubex me qira ne nje nga rezidencat me te mira te kodra e diellit 2, i cili ndodhet ne katin e 3 me nje siperfaqe 97 m2. duplexi organizohet ng... (Premium 15.02.2020)

400 Euro

Apartament super cilesor 1+1+verande (150 m2) tek 7 xhuxhat (etc-rr. e elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | verande e madhe| mobilim d... (Premium 31.12.2020)

290 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes, Pallati Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.40 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne rruge te kavajes, ne pallat te ri me ashensor. apartamenti ka hapesira te bollshme prej 120 m2 dhe nje verande me pamj... (Premium 26.01.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek 9 kateshet. apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje te perbashket me amb... (Premium 28.01.2020)

330 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit Tek Lulishtja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.54 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen me te kerkuar te komunes se parisit, prane lulishtes, ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte teresish... (Premium 17.02.2020)

450 Euro

Apartament 2+1 Me Qera ,mobilim Bashkekohore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

450 Euro

Bllok ,apartament 2+1 Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne bllok ,tek kafe roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne koridor ,sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi me krevat dopio ... (Premium 08.02.2020)

25,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 Jepet me qera apartamenti 1+1 ne zonen e Kinostudios.
 Apartamenti ndodhet ne k

Jepet Apartament Me Qera 1+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.83 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne zonen e kinostudios. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine pese kateshe. lagjia eshte shume familjare dhe aspak problematike. mobilim i ri dhe modern i te gjithe siperfaqes. shtepia eshte e ngrohte nga vete... 26/01/2020 09:17... Lexo detajet..

400 Euro Apt Gjigand 3+1+2WC+2Bllk i Pabanuar me Pare* - Liq. i Thate me Super Pamje (Pallat i RI me Ashensor) Ka KONDICIONER Jepet me QERA Apartament 3+1+2Wc +2Ballkone te Liqeni i Thate( me Super PAMJE),

Apt Gjigand 3+1+2wc+2bllk I Pabanuar Me Pare* - Liq. I Thate Me Super Pamje (pallat I Ri M

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2wc +2ballkone te liqeni i thate( me super pamje), pallat i ri me ashensor , apartamenti i pabanuar me pare*, cdo gje eshte e re, ka kondicioner, orientimi jug- ka mundesi parkimi ne zone q1600 te dhenat e ndarjes: ... 26/01/2020 09:14... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera apartamentin 1+1 mobiluar.Astir tek bar oslo Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar tek bar kafe Oslo 
Kati 7 pallat i ri

Jepet Me Qera Apartamentin 1+1 Mobiluar.astir Tek Bar Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar tek bar kafe oslo kati 7 pallat i ri me ashensor cmimi 250€ muaj... 26/01/2020 09:12... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim