shtepi me qira data 4 2 2019  13215 Njoftime

 Online 167 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
430 Euro id:26565 - 3+1 me Arkitekt * ne QENDER  (Pazari i Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

3+1 Me Arkitekt * Ne Qender (pazari I Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.65 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super apt 3 + 1 i dizenjuar me arkitekt (90 m2) tek pazari i ri (qender) zone nder me te preferuarat | pallat i ri me ashensor | mobilim moder... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:97016 - Apt 2+1 (70 m2) tek Komuna e Parisit (Wisdom) Pallat i Ri me Ashensor |Mobilim Cilesor | Kondicioner

Apt 2+1 (70 M2) Tek Komuna E Parisit (wisdom) Pallat I Ri Me Ashensor |mobilim Cilesor | Kondicioner

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (70 m2) tek komuna e parisit (wisdom) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me planim... (Premium 09.02.2020)

340 Euro id:29722 - 2 + 1 i Rikonstruktuar (85 m2) Perball Ish Ekspozites,BLLOK (Zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / i Ri

2 + 1 I Rikonstruktuar (85 M2) Perball Ish Ekspozites,bllok (zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / I Ri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2019)

270 Euro Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar Jepet me Qera Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me As

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

19.04.2019 (22:34): Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim ...

19,000 Leke Leshoj shtepi me qera Leshoj shtepi me qera 
Tek astiri 
Posht viles L 
Pallat i ri 
Ashensor 
75

Leshoj Shtepi Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.04.2019 (21:30): Leshoj shtepi me qera tek astiri posht viles l pallat i ri ashensor 75 m 1+1 bosh pa mobilje ...

Mobilimi:Bosh

19,000 Leke

300 Euro 2+1 (100 m2) pas UET-se | Zone Perfekte | Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar |  Jepet me Qera Apt 2 + 1 (100 m2) pas UET-se (tek Policia Bashkiake) Super Zone m

2+1 (100 M2) Pas Uet-se | Zone Perfekte | Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar |

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.65 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (21:29): Jepet me qera apt 2 + 1 (100 m2) pas uet-se (tek policia bashkiake) super zone me mundesi parkimi | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | fasada xhami | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | kuzhine e re | dhomat e gjumit gjithashtu | tu...

320 Euro Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tirane Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes se Parisit. Informacion mbi a

Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.04.2019 (21:29): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 9 banim • siperfaqa e apartamentit 78 m2 apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi • tualeti •ballkoni pe...

30,000 Leke Jepet me qira Apartament 2+1  Jepet me qira Apartament 2+1+2 tualete bosh vetem guzhinen ,I pa banuar me pare

Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

19.04.2019 (21:28): Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete bosh vetem guzhinen ,i pa banuar me pare kati 10 jo i fundit,pallat i ri dhe ndertim cilesor zona:fusha aviacionit rruga delfinave cmimi:28000 leke i diskutueshem ne varesi te pagesav per me teper kont...

Mobilimi:Bosh

30,000 Leke

200 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 110 m² 200 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu.
Apartamenti esh

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 7, 110 M² 200 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.04.2019 (21:28): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen muhamet deliu. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 110m2 . apartamenti ka orientim lindje-jug- perendim dhe eshte ne proces hipotekimi. apartamenti disponon • ...

1,300 Euro Jepet me qera | Vile tre kateshe 472 m2 , 1300 euro/muaj.  Vila ndodhet prane nje blloku te madh banimi dhe ne nje zone luksoze, e pozicio

Jepet Me Qera | Vile Tre Kateshe 472 M2 , 1300 Euro/muaj.

Vasil Shanto | Tirane (2.00 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
472.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.04.2019 (21:28): vila ndodhet prane nje blloku te madh banimi dhe ne nje zone luksoze, e pozicionuar afer unazes. ne katin i pare dhe i dyte i viles eshte me nga nje soxhiorno te madhe dhe me dy dhoma gjumi e me nje banjo secili, ndersa kati i trete eshte papafingo ...

450 Euro Qera, Apartament 2+1 Liqeni Artificial, 125 m3, 450 Euro Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Liqenit Artificial. •Ndertim i ri

Qera, Apartament 2+1 Liqeni Artificial, 125 M3, 450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.04.2019 (21:25): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e liqenit artificial. •ndertim i ri • kati 7 • siperfaqe: 125 m2 organizimi • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni • mobilim modern • kondicioner • pe...

340 Euro 2 + 1 i Rikonstruktuar (85 m2) Perball Ish Ekspozites,BLLOK (Zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / i Ri Jepet me Qera Apt 2 + 1 i Rikonstruktuar (85 m2) Perball Ish Ekspozites - Lulish

2 + 1 I Rikonstruktuar (85 M2) Perball Ish Ekspozites,bllok (zone Perfekte) | Mobilim Cile

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (21:25): Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham / izolim ak...

380 Euro id:114037 - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne NJe Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne Nje Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament 1+1 tek stacioni i trenit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar me ashensor, termoizolim dhe iz... (Premium 16.05.2019)

280 Euro id:28548 - 1 + 1 (60 m2) i Pabanuar me Pare** te Xhamlliku (Rr. Hoxha Tahsim) Mobilim Cilesor (Kuzhine Moderne)

1 + 1 (60 M2) I Pabanuar Me Pare** Te Xhamlliku (rr. Hoxha Tahsim) Mobilim Cilesor (kuzhine Moderne)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1 + 1 (60 m2) i pabanuar me pare** te xhamlliku (rr. hoxha tahsim) mobilim cilesor (kuzhine e marre nga jashte) | hapesire e ... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:112814 - Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri okazion apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe mjaft mire i organizuar me ndricim natyral. aparta... (Premium 04.09.2019)

280 Euro 1 + 1 (60 m2) i Pabanuar me Pare** te Xhamlliku (Rr. Hoxha Tahsim) Mobilim Cilesor (Kuzhine Moderne) Jepet me Qera Apartament 1 + 1 (60 m2) i Pabanuar me Pare** te Xhamlliku (Rr. Ho

1 + 1 (60 M2) I Pabanuar Me Pare** Te Xhamlliku (rr. Hoxha Tahsim) Mobilim Cilesor (kuzhin

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (21:24): Jepet me qera apartament 1 + 1 (60 m2) i pabanuar me pare** te xhamlliku (rr. hoxha tahsim) mobilim cilesor (kuzhine e marre nga jashte) | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio...

5,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj nje djale per ndarje qeraje 
Rruga Besim Alla pallatet Dilo 
Shtepi 1+1

Ndarje Qeraje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (21:08): Kerkoj nje djale per ndarje qeraje rruga besim alla pallatet dilo shtepi 1+1 e mobiluar ...

300 Euro Apartament me Qera 1+1 75.1m2 Jepet Apartament me Qera 1+1 , 75m2, kati 3, mobiluar, pallat i ri me ashensor,

Apartament Me Qera 1+1 75.1m2

Vasil Shanto | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.04.2019 (21:08): Jepet apartament me qera 1+1 , 75m2, kati 3, mobiluar, pallat i ri me ashensor, administrim. i organizuar ne : 1 dhome gjumi+ dhome ndenje+ guzhine + koridor+ tualet+ ballkon. ka te perfshire dhe garazhd per makine. vendodhja : tek keshi. kerkohe...

350 Euro Jeper me qera super ap 2+1 . 140 m2 . Stacioni Trenit . Jepet me qera super apartament 2+1 . 140m2 i Mobiluar .
Kati : 8 me 2 ashensor

Jeper Me Qera Super Ap 2+1 . 140 M2 . Stacioni Trenit .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

19.04.2019 (20:08): Jepet me qera super apartament 2+1 . 140m2 i mobiluar . kati : 8 me 2 ashensor pallati ri . apartamenti ka 2 ballkone 1 tualet . cmimi : 350 euro . adresa : stacioni trenit . tel : 069 35 87 581 ....

25,000 Leke Jepet me qira ap 3+1 kati 3 i moiluar . Adresa : Tek Pediatria . Qsut . Jepet me qira super apartament 3+1+2 banjo i mobiluar .
Kati : 3 pallati ri .

Jepet Me Qira Ap 3+1 Kati 3 I Moiluar . Adresa : Tek Pediatria . Qsut .

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.97 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.04.2019 (20:07): Jepet me qira super apartament 3+1+2 banjo i mobiluar . kati : 3 pallati ri . cmimi : 250 euro . adresa : tek pediatria . tek spitali nene tereza . tel : 069 35 87 581 . ...

30,000 Leke Jepet me qera 1+1 i mobiluar . Mbrapa Ambasades Amerikane . Tek Rruga Elbasanit . Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar .
Kati 4 pallat ekzistues .
Adresa : M

Jepet Me Qera 1+1 I Mobiluar . Mbrapa Ambasades Amerikane . Tek Rruga Elbasanit .

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (20:07): Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar . kati 4 pallat ekzistues . adresa : mbrapa ambasades amerikane . tek rruga elbasanit . cmimi : 300 mij leke . tel : 069 35 87 581 ....

300 Euro Jepet me qera ap 1+1 . Adresa : Rruga Panorama . Mbrapa Hipoteka / Tatime . Tirane . Jepet super apartament me qira 1+1 i mobiluar . 
Kati : 4 me ashensor pallati r

Jepet Me Qera Ap 1+1 . Adresa : Rruga Panorama . Mbrapa Hipoteka / Tatime . Tirane .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (20:07): Jepet super apartament me qira 1+1 i mobiluar . kati : 4 me ashensor pallati ri . cmimi : 300 euro . adresa : rruga panorama . vendodhja tek hipoteka / tatimet ne tirane . 5 min larg ka stacionin e trenit dhe zogu zi . per nje vizit ne prone ju...

350 Euro Jepet me qera super ap 2+1 . Liqeni Thate . Jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar . 
Kati : 4 .
Pallati ri me ashe

Jepet Me Qera Super Ap 2+1 . Liqeni Thate .

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (20:06): Jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar . kati : 4 . pallati ri me ashensor . adresa : liqeni that kompleksi fz rruga hamdi sina . cmimi : 350 euro . per nje vizit ne prone ju lutem kontaktoni agjentin tone : 069 35 87 581 ....

350 Euro Jepet me qira vilf kati 2-3 . Ruga Jakov Xoxa . Jepet me Qira kati 2-te dhe i 3-te i nje Vile.Secili kat eshte i organizuar ne 4

Jepet Me Qira Vilf Kati 2-3 . Ruga Jakov Xoxa .

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (20:06): Jepet me qira kati 2-te dhe i 3-te i nje vile.secili kat eshte i organizuar ne 4 ambjente,me sip.130 m2 secili.ambjentet mund te shfrytezohen per biznese te ndryshme si: klinike dentare,laborator,parukeri,estetike etj. rtuga : jakiv xoxa cmimi: 350...

320 Euro id:54956 - 2+1 (87 m2) tek Mozaiku (te Ambasadat Rr. Kavaje) Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

2+1 (87 M2) Tek Mozaiku (te Ambasadat Rr. Kavaje) Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (87 m2) tek mozaiku (rr. kavaje- te ambasadat pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

270 Euro id:55511 - Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 31.12.2019)

4,500 Leke Jepet me qera 3+1+2 tualete i mobiluar . Adresa : 21 Dhjetori . Jepet me qera apartament 3+1+2 tualete tek 21 dhjetori i mobiluar .
Kati : 4 .

Jepet Me Qera 3+1+2 Tualete I Mobiluar . Adresa : 21 Dhjetori .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (20:05): Jepet me qera apartament 3+1+2 tualete tek 21 dhjetori i mobiluar . kati : 4 . 2 ballkone + kondicioner . cmimi : 450 mij leke . tel : 069 35 87 581 ....

300 Euro Jepet me qira super apartament 2+1 . Tek 21 Dhjetori . Kompleksi Kontakt . Jepet me qira super apartament 2+1 tek kompleksi Kontakt . 
1 tualet .
1 ballk

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 . Tek 21 Dhjetori . Kompleksi Kontakt .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.04.2019 (20:04): Jepet me qira super apartament 2+1 tek kompleksi kontakt . 1 tualet . 1 ballkon . kondicioner : 2 2 televizor . kati : 6 me ashensor pallati ri . cmimi : 300 euro . tel : 069 35 87 581 ....

300 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 dhjetori . Mbrapa Hotel Mondiali Jeper me qira apartament 2+1 80m2 i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne nje zone t

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori . Mbrapa Hotel Mondiali

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.04.2019 (20:04): Jeper me qira apartament 2+1 80m2 i mobiluar . apartamenti ndodhet ne nje zone te mire . kati : 5 me ashensor pallati ri . adresa : 21 dhjetori mbrapa hotel mondial . cmimi : 300 euro . tel : 069 35 87 581 ....

35,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1 . Adresa Komuna Parisit . 350 mije leke Jepet me qira apartament 2+1 kati 2  i mobiluar .
Adresa : Komuna Parisit .
Cm

Jepet Me Qira Apartament 2+1 . Adresa Komuna Parisit . 350 Mije Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (20:04): Jepet me qira apartament 2+1 kati 2 i mobiluar . adresa : komuna parisit . cmimi : 350 mije leke tel : 069 35 87 581 ....

280 Euro id:38236 - 2+1 (120 m2) perball Vizion Plus (Don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

2+1 (120 M2) Perball Vizion Plus (don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera 2 + 1 (120 m2) ne don bosko (perball vizion plus**) zone e preferuar | parkim i garatuar (3000 leke/muaj | mobilim cilesor | ambient me planim... (Premium 31.12.2019)

550 Euro id:114329 - Liqeni i Thate , Apartament 2+1 me qera me pamje fantastike

Liqeni I Thate , Apartament 2+1 Me Qera Me Pamje Fantastike

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek hyrja e liqenit te thate , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar modern dhe me pamje fantastike . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat... (Premium 25.04.2019)

30,000 Leke Jepet me qira ap 1+1 . Adresa : Tek Astiri . Afer Bar Univers . Jepet ap me qira 1+1 78m2 i mobiluar .
Kati : 5 me ashensor pallati ri .
Adres

Jepet Me Qira Ap 1+1 . Adresa : Tek Astiri . Afer Bar Univers .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.04.2019 (20:04): Jepet ap me qira 1+1 78m2 i mobiluar . kati : 5 me ashensor pallati ri . adresa : tek astiri , afer bar univers . cmimi : 300 mij leke . tek : 069 35 87 581 ....

35,000 Leke Jepet me qira super ap 2+1 . Komuna Parisit . Jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar .
Cmimi : 350 mij leke .
Kati :

Jepet Me Qira Super Ap 2+1 . Komuna Parisit .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (20:03): Jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar . cmimi : 350 mij leke . kati : 4 pallati ri me ashensor . adresa : komuna parisit tek lulishtja . per nje vizit ne prone ju lutem kontaktoni : 069 35 87 581 ....

38,000 Leke Jepet me qera ap 2+1+2 tualete tek 21 dhjetori . Shtepija 2+1+2 tualete+2 ballkone, kati 6, kondicioner dhoma e ndenjes, orientim

Jepet Me Qera Ap 2+1+2 Tualete Tek 21 Dhjetori .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.04.2019 (20:03): Shtepija 2+1+2 tualete+2 ballkone, kati 6, kondicioner dhoma e ndenjes, orientim veri-perendim-lindje. mobilim bashkohore . adresa : 21 dhjetori . cmimi : 380 mij leke . tel : 069 35 87 581 ....

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim