shtepi me qira te oxhaku languagealbanian 

 Online 155 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 155 lexues | 1 njoftime ne pritje
240 Euro

3+1+2ballkone, Gjigand (150 M2) Ne Selite | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament gjigand 3+1+2ballkone (150 m2) ne selite (rr. isuf elezi) pallat i ri me ndertime cilesore | mobilim cilesor | kondicioner | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Rruga robert zvarc, shume prane kristal center, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete me mobilim modern plus post parkimi. apartamenti ndodhet ... (Premium 23.04.2020)

240 Euro

1+1 (70 m2) tek rr. fortuzi (shk. jeronim de rada) zone e preferuar, afer qendres | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndric... (Premium 31.12.2019)

230 Euro

1+1+oborr (60m2+50m2 Oborri) Ne 21 Dhjetor (rr. Naim Frasheri) Mobilim Cilesor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1+ballkon+oborr (60 m2+50 m2 oborri) ne 21 dhjetor (rr. naim frasheri) zone e preferuar | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt ... (Premium 09.02.2020)

240 Euro Apartament 2 + 1 (70 m2) tek Spitali QSUT (Rr. e Dibres) i Mobiluar dhe me Hapsire te Madhe Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (70 m2) tek Spitali QSUT (Rr. e Dibres) i Mobilu

Apartament 2 + 1 (70 M2) Tek Spitali Qsut (rr. E Dibres) I Mobiluar Dhe Me Hapsire Te Mad

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (09:24): Jepet me qera apartament 2 + 1 (70 m2) tek spitali qsut (rr. e dibres) i mobiluar dhe me hapsire te madhe | ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | muret e sapo lyer | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | kundrabu...

400 Euro Jepet Ap 1+1 pran Gardes Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran Gard

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (09:20): Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , nje tualet dhe nje ballkon me pozicion shume te mire lindje kontakt : 0696685173...

35,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 prane Universitetit Europian Dhome ndenje:
-K/bufe,sobe,aspirator,frigoriver,tavoline ngrenie+karrige
-Tele

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Universitetit Europian

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.07.2019 (09:11): Dhome ndenje: -k/bufe,sobe,aspirator,frigoriver,tavoline ngrenie+karrige -televizor 4k, kend ndenje, tavoline mesi,etazhier, kondicioner dhome gjumi: -krevat dopjo,komo,komedina,dollap ballkon dhe tualet i kompletuar + lavatrice te interesuar...

22,000 Leke 1+1 Me qera Sallon guxhin dhome gjumi banje verand Kati 2 e mobiluar ne vile private .shum

1+1 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (08:57): Sallon guxhin dhome gjumi banje verand kati 2 e mobiluar ne vile private .shum e e siguret jepet me qera afat gjate .after fushes aviacionit.22000l...

20,000 Leke Shtepi me qera 1+1 Jepet me qira,1+1,kati 1 i nje shtepie private ,50m2,e mobiluar
Cmimi 20.000 le

Shtepi Me Qera 1+1

Zone Periferike | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (07:28): Jepet me qira,1+1,kati 1 i nje shtepie private ,50m2,e mobiluar cmimi 20.000 leke cel 0699820099...

400 Euro jepet 1+1 super te kopshti botanik Apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik, zona pa malore ne nje pallat cilesor

Jepet 1+1 Super Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (06:54): Apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik, zona pa malore ne nje pallat cilesor, kati 4 me ashensor. perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie-gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon i bollshem. eshte i mobiluar klas me mobilie te shtrenjta dhe mja...

450 Euro jepet 2+1 me qira(TE MYSLYM SHYRI) Apartamenti ndodhet ne rrugen Islam Alla midis myslym shyrit dhe rruges se kavaj

Jepet 2+1 Me Qira(te Myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (05:01): Apartamenti ndodhet ne rrugen islam alla midis myslym shyrit dhe rruges se kavajes). vendoset ne katin 2 pallat i ri. eshte i mobiluar shume mire. perbehet nga 1 holl ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. eshte i shtruar me parket dhe i paji...

700 Euro Apartament 2+1 me qera ne Bllok. Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . T

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (00:26): Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte 700€/muaj i pa diskutueshem ....

30,000 Leke 2+1 APARTAMENT ME QIRA TE ISH FUSHA E AVIACIONIT Apartament 2+1 te ish fusha e aviacionit.
Kati 3 ( ndertese 4 kate)
I mobiluar

2+1 Apartament Me Qira Te Ish Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (00:15): Apartament 2+1 te ish fusha e aviacionit. kati 3 ( ndertese 4 kate) i mobiluar plotesisht. zone e qete dhe e aksesueshme. kontakto 0674050151...

350 Euro

Duplex 2+1+2wc+2ballkone (100 m2) ne qender (pas 15-kateshit) super lokacion | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Selvia (mobilim I Ri)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek selvia (mobilim i ri) dhoma e ndenjes ofron : - smart tv 4k - k/bufe sobe (gaz korent) - tavoline ngrenie - k... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

35,000 Leke Prane Globe jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 prane Globe, i mobiluar ne menyre bashkohore me te

Prane Globe Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.07.2019 (22:36): Jepet me qira apartament 2+1 prane globe, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ashensor, banore familjare, dhe ndricim natyral ne cdo moment te dites...

24,000 Leke Apartament 1+1 me qera,pall.Insig, rruga Irfan Tomini Apartament 1+1 ,60 m2 ,me qera, kati 3 banim, me ashensor, i mobiluar, per fami

Apartament 1+1 Me Qera,pall.insig, Rruga Irfan Tomini

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (22:36): Apartament 1+1 ,60 m2 ,me qera, kati 3 banim, me ashensor, i mobiluar, per familjare. apart.ndodhet ish stacioni i fundit i tiranes se re, tek pallatet e insig....

240 Euro 3+1+2Ballkone, Gjigand (150 m2) ne Selite | Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet me Qera Apartament Gjigand 3+1+2Ballkone (150 m2) ne Selite (Rr. Isuf Elez

3+1+2ballkone, Gjigand (150 M2) Ne Selite | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.07.2019 (21:50): Jepet me qera apartament gjigand 3+1+2ballkone (150 m2) ne selite (rr. isuf elezi) pallat i ri me ndertime cilesore | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akust...

17,000 Leke Pallatet deliorgji perballe pa shkuar te mbikalimi unazes se re Jepet me qera gazonjere kompletuar kati 2 buze rruges

Pallatet Deliorgji Perballe Pa Shkuar Te Mbikalimi Unazes Se Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.07.2019 (21:49): Jepet me qera gazonjere kompletuar kati 2 buze rruges...

1,500 Euro Apartament Luksoz 3+1 me Qera - 160 M2 - tek Hotel Hilton ne Bulevard - Tirane, Bulevardi Gjergj Fishta, Pallati Alpas ne te njejten godine ku ndodhet H

Apartament Luksoz 3+1 Me Qera - 160 M2 - Tek Hotel Hilton Ne Bulevard -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.07.2019 (20:28): Tirane, bulevardi gjergj fishta, pallati alpas ne te njejten godine ku ndodhet hotel hilton, (afer kompleksit residencial delijorgji), japim me qera apartament cilesor 3+1, 160 m2, me mobilim luksoz dhe te ri. apartamenti ndodhet ne katin e ...

15,000 Leke Jepet me qera Jepet me qera hyrje 1+1 e mobiluar me te gjitha kushtet kati I 1 
Siperfare 60m

Jepet Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (20:27): Jepet me qera hyrje 1+1 e mobiluar me te gjitha kushtet kati i 1 siperfare 60m katror rruga mihal grameno depo e ujit paga 150 mije lek te vjetra...

200 Euro Jepet apartament me qira te rruge e Dibres vetem 200 euro/muaj! Jepet apartament me qira te rruge e Dibres vetem 200 euro/muaj!
Per info klikon

Jepet Apartament Me Qira Te Rruge E Dibres Vetem 200 Euro/muaj!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.07.2019 (20:27): Jepet apartament me qira te rruge e dibres vetem 200 euro/muaj! per info klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/rruga-e-dibres-shtepi-me-qera/[/urlcode]...

80,000 Euro OKAZION Shitet apartament ne rezidence. Shitet apartament 2+1 ne nje nga rezidencat me prestigjioze te zones se Gjirit t

Okazion Shitet Apartament Ne Rezidence.

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (20:26): Shitet apartament 2+1 ne nje nga rezidencat me prestigjioze te zones se gjirit te lalzit. apartamenti ka pamje te mrekullueshme nga deti. ndodhet ne katin e pare ku para ti ka nje oborre privat. kontak: 0698021111...

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

360 Euro Qender ,Apartament 2+1+2 me qera Ne qender , perball Toptani Shopping Center , jepet me qera super apartament ne

Qender ,apartament 2+1+2 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

18.07.2019 (20:25): Ne qender , perball toptani shopping center , jepet me qera super apartament ne nje ndertes te re dhe te mireadministruar . apartamenti eshte i organizuar ne sallon +kuzhine me dalje ne ballkon ,2 dhoma gjumi ,2 tualete , koridor . aprtamenti ka orie...

260 Euro

Jepet me qera apt 1+1+2wc+ballkon (80 m2) tek pazari i ri (rr. riza cerova) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | pllake cilesore ... (Premium 31.12.2019)

250 Euro

1+1 (45 m2) tek blv. zogu i (rr. hysen dalliu)- fshn | uji dhe interneti perfshire ne cmim| i mobiluar | ndricim perfekt | dhome gjumi e kompletuar | ... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Ish Ekspozita , Super Apartament 2+1+2 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek lulishtja 1 maji,perball ish ekspozites ,jepet me qera apartament 2+1+2. apartamenti ka hapsira te bollshme dhe eshte i organizuar nekoridor , sa... (Premium 12.08.2019)

400 Euro Tirane jap me qera Apartament 2+1, Siperfaqe 90 m2, Cmimi 400 Euro, (Vasil Shanto) Tek Vasil Shanto afer shtepis ofertave jepet me 
Qera Apartament 2+1, pallat i

Tirane Jap Me Qera Apartament 2+1, Siperfaqe 90 M2, Cmimi 400 Euro, (vasil Shanto)

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.07.2019 (20:23): Tek vasil shanto afer shtepis ofertave jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 90 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, 3 kondicioner, tualet, 2 ballkone. cmimi 400 euro, i diskutueshem...

400 Euro Jepet Me Qira Super Apartament!! 400 EURO Tek Botaniku, Jepet Me Qira Super Apartament!!
🏠Apartament 1+1, 70m2, i pabanuar me pare.

Jepet Me Qira Super Apartament!! 400 Euro Tek Botaniku,

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (19:53): Jepet me qira super apartament!! 🏠apartament 1+1, 70m2, i pabanuar me pare. 📍vendndodhja:kopeshti zologjik! 💶Çmimi:400€/muaj 📲telefono orgetën në : 0697320785 ...

1,400 Euro Ne Bllok jepet super apartament 3+1 me qira modern. Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 3+1 200 m2 me qira. Apartamenti

Ne Bllok Jepet Super Apartament 3+1 Me Qira Modern.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.39 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.07.2019 (19:52): Ne zonen me te mire te tiranes jepet apartament 3+1 200 m2 me qira. apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh dhe i mire administruar,apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje me mobilje l...

30,000 Leke Jepet me qera 1+1, Mylsym Shyri Jepet me qera ne Myslym Shyr apartament 1+1 me siperfaqe 80m2.
Ndodhet ne katin

Jepet Me Qera 1+1, Mylsym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (19:46): Jepet me qera ne myslym shyr apartament 1+1 me siperfaqe 80m2. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mirembajtur. e mobiluar. uje dhe drita 24 ore. cmimi 30.000 leke per informacion ose vizite ne prone kontakt 069 70 15...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

600 Euro

Apartament 3+1 Me Qera, Cilesor, 130 M2, Afer Liqenit - Kopeshti Zoologjik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 3+1 me qera, i mobiluar totalisht, ne menyre cilesoretek kopeshti zoologjik afer liqenit, me pamje nga kopeshti, ne rrugen shyqyri brari. ... (Premium 20.07.2019)

260 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (60 m2) tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) zone e preferuar me mundesi parkimi | pallat i ri me ndertime cil... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , n... (Premium 25.07.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera garsoniere dhe 1+1 e mobiluar ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 27.07.2019)

1,500 Euro

Apartament Luksoz 3+1 Me Qera - 160 M2 - Tek Hotel Hilton Ne Bulevard -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tirane, bulevardi gjergj fishta, pallati alpas ne te njejten godine ku ndodhet hotel hilton, (afer kompleksit residencial delijorgji), japim me ... (Premium 28.07.2019)

330 Euro

Jepet Ap 2+1 Pll I Ri Pran Rr Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ,2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verand e boll... (Premium 08.08.2019)

250 Euro

Prane concord center jepet me qera super apartament 1+1 i kompletuar ne cdo detaj . apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te 2019 me ashens... (Premium 26.07.2019)

330 Euro Jepet Ap 2+1 pll i ri Pran Rr Durresit Jepet Apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ,2 dhoma

Jepet Ap 2+1 Pll I Ri Pran Rr Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (19:45): Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ,2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verand e bollshme me pamje shume te mire rr durrsit perball ministris se arsimit kontakt : 0696685173 ...

350 Euro Jep me qira katin e 3-të të një vile 3 + 1 pas Pallatit te sportit Asllan Rusi. Jep me qira katin e 3-të të një vile 3 + 1 pas Pallatit te sportit Asllan Rus

Jep Me Qira Katin E 3-të Të Një Vile 3 + 1 Pas Pallatit Te Sportit Asllan Rusi.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (19:35): Jep me qira katin e 3-të të një vile 3 + 1 pas pallatit te sportit asllan rusi. apartamenti ka nje siperfaqe prej 200 m2 apartamenti eshte i organizuar, 2 tualete, dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, (9 shtreter) Është e mobiluar plotësisht mirë ...

300 Euro 1+1 ne Vasil Shanto Jepet me qera apartament i pamobiluar per zyra ne nje pallat ekzistues ne Vasil

1+1 Ne Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (19:35): Jepet me qera apartament i pamobiluar per zyra ne nje pallat ekzistues ne vasil shanto. i rikonstruktuar dhe ne super zone. me vlere 300 euro ne muaj. per me shume kontaktoni ne 0688793662. ...

280 Euro APARTAMENT LUKSOZ ME QIRA TEK RESTORANT DURRESI Apartament luksoz me qira prane Qendres se Tiranes. Apartamenti 1+1, 65 m2, ndod

Apartament Luksoz Me Qira Tek Restorant Durresi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.07.2019 (19:35): Apartament luksoz me qira prane qendres se tiranes. apartamenti 1+1, 65 m2, ndodhet tek restorant durresi. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe disponon mobilim luksoz dhe garazh. per nje vizite ne pronen kontaktoni: 068 4000 10...

350 Euro Jepet Super Apartament me qira 1+1 tek Pazari ri' Ulet Cmimi nga 400 euro ne 350 euro!
Jepet Me Qira Apartament tek pazari i ri,A

Jepet Super Apartament Me Qira 1+1 Tek Pazari Ri'

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (19:35): Ulet cmimi nga 400 euro ne 350 euro! jepet me qira apartament tek pazari i ri,apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe eshte i mirembajtur,apartamenti eshte 70 m2 i organizuar ne sallon ku ben shperndarjen ne ambjente,ka sallon me guzhine ...

250 Euro Tek Juridiku, jepet apartament me qera 1+1, 55m2. Tek Juridiku, jepet apartament me qera 1+1, 55m2. 
Apartamenti organizohet ne k

Tek Juridiku, Jepet Apartament Me Qera 1+1, 55m2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (19:35): Tek juridiku, jepet apartament me qera 1+1, 55m2. apartamenti organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon dhe kuzhine , dhome gjumi me dalje ne ballkon,tualet, ka ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. cmimi 300.000 lek...

300 Euro Prane Lokal Fresku jepet me qira apartament 2+1 109 m2 300 Euro Prane Lokal Fresku jepet me qira apartament 2+1 105 m2 ne katin e 3 te nje palla

Prane Lokal Fresku Jepet Me Qira Apartament 2+1 109 M2 300 Euro

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (19:35): Prane lokal fresku jepet me qira apartament 2+1 105 m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit ,2 dhome gjumi, 2 tualet 2 ballkone.te gjitha dhomat jane te m...

25,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 perball don boscos Jepet apartament 1+1 66m2 me qera.
Apartament i pabanuar me pare.
Pallat i ri

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Perball Don Boscos

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.07.2019 (19:35): Jepet apartament 1+1 66m2 me qera. apartament i pabanuar me pare. pallat i ri me 2 ashensor apartamenti ndodhet ne katin e 5 me pamje nga rruga pjeserisht i mobiluar me kundrabofe te re dhe sob me furr. pajisjet e banjos te gjitha te reja. uji ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim