shtepi me qira te parku i atobuzfe  18625 njoftime

 Online 185 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
330 Euro id:100109 - Tek Rruga e Kavajes Mbrapa Policise Bashkiake Jepet Me Qira Apartament 2+1+2

Tek Rruga E Kavajes Mbrapa Policise Bashkiake Jepet Me Qira Apartament 2+1+2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rruga e kavajes , mbrapa policise bashkiake jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh , shume punime cilesor me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sal... Lexo detajet..

240 Euro id:26565 - 1+1 (60 m2) teresisht i Ri dhe i Investuar mbrapa Fakultetit te Mjeksise - Mobilim Cilesor + PARKET

1+1 (60 M2) Teresisht I Ri Dhe I Investuar Mbrapa Fakultetit Te Mjeksise - Mobilim Cilesor + Parket

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 1 + 1 (60 m2) i ri dhe i pabanuar me pare mbrapa fakultetit te mjeksise - apartamenti eshte i investuar me mobilim cilesor | shtruar me parket | zona ofron mundesi parkimi | ndricimi natyral perfe... Lexo detajet..

280 Euro id:97016 - 2 + 1 (90 m2) Komuna e Parisit, ne Pallat te Ri me Ashensor | i Mobiluar | Parkim | Kapot**

2 + 1 (90 M2) Komuna E Parisit, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | I Mobiluar | Parkim | Kapot**

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (5.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (90 m2) tek komuna e parisit (rr. tish daija) ne pallat te ri me ashensor | i mobiluar | parkimi pa pages ne zone | veshje kapot | dritare dopio xham/izolim akustik | termoizolim | set k... Lexo detajet..

400 Euro id:29722 - 2+1 me PARKET (Vasil Shanto) * PARKIM * 2 WC* 2 Ballkone Sapo i Mobiluar

2+1 Me Parket (vasil Shanto) * Parkim * 2 Wc* 2 Ballkone Sapo I Mobiluar

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.94 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (120 m2) afer vasil shanto - kesh- te vilat - zone shume e preferuar | i sapo mobiluar | shtruar me parket cilesor | 1 vend parkimi garant | veshje kapot | kondicioner ne cdo dhome | ndric... Lexo detajet..

25,000 Leke Porcelan,Tv Klan Te ish artistikja Jepet 1+1 ne qera.
Jepet per here te pare ne qera.
Arredim m

Porcelan,tv Klan

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.02.2019 (19:01): Te ish artistikja jepet 1+1 ne qera. jepet per here te pare ne qera. arredim modern. hapsire e madhe . pallat i ri, prane rruges kryesore . kati 5 ashensor.... Lexo detajet..

280 Euro Qera | Apartament 1+1,77 m2, 280 euro,ne  Don Bosko  ! Ne rrugen Don Bosko, Kompleksit Vizion Plus, me pamje nga Vizion Plus, 77 M2, 28

Qera | Apartament 1+1,77 M2, 280 Euro,ne Don Bosko !

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.02.2019 (19:01): Ne rrugen don bosko, kompleksit vizion plus, me pamje nga vizion plus, 77 m2, 280 euro. jepet me qera 1 + 1, katin e 4-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e fundit, me ashensor, te ndare ne sallon se bashk... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 Cilesor (70 m2) ne Myslym Shyr | Parket HD TV  | Kondicioner Me Qera Apt 1 + 1 (70 m2) ne Myslym Shyr - Bar Sanremo | Mobilim me Porosi nga G

1+1 Cilesor (70 M2) Ne Myslym Shyr | Parket Hd Tv | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.02.2019 (18:36): Me qera apt 1 + 1 (70 m2) ne myslym shyr - bar sanremo | mobilim me porosi nga greqia | zone qe ofron parkim | 2 kondicioner | shtruar me pllake cilesore | pajisjet elektroshtepiake te kompletuara | ndricim nat... Lexo detajet..

320 Euro Tek Kodra Diellit Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Tek Kodra Diellit Jepet Me Qira Super Apartament 1+1,ne katin e 2 te nje pallati

Tek Kodra Diellit Jepet Me Qira Super Apartament 1+1

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.02.2019 (18:08): Tek kodra diellit jepet me qira super apartament 1+1,ne katin e 2 te nje pallati te ri .apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon+kuzhin 1dhom cifti 1tualet me dritare.zona ofron te gjitha fasilite... Lexo detajet..

800 Euro Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Penthouse 4+1+2  Ne Rrugen Myslym Shyri, Prane Qendres, jepet me qira super penthouse 4+1+2 nga m

Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Penthouse 4+1+2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
322.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.02.2019 (18:08): Ne rrugen myslym shyri, prane qendres, jepet me qira super penthouse 4+1+2 nga me te vecantet ne kete zone per nga siperfaqa dhe privatesia qe ofron. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te paj... Lexo detajet..

380 Euro Vasil Shanto, Jepet me Qira Apartament 2+1 me pamje nga rruga Kryesore !!! Prane Shkolles Vasil Shanto, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne pallat te ri me ash

Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Pamje Nga Rruga Kryesore !!!

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.02.2019 (18:07): Prane shkolles vasil shanto, jepet me qira apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, ku njera prej tyre ka dalje ne ballko... Lexo detajet..

300 Euro Komuna e Parisit,te Lulishtja Jepet apartament 1+1.
Arredim modern.Hapsire e bollshme.
Zone e qete,shume e p

Komuna E Parisit,te Lulishtja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.02.2019 (17:52): Jepet apartament 1+1. arredim modern.hapsire e bollshme. zone e qete,shume e preferuar. pamje brenda kompleksit.... Lexo detajet..

300 Euro Liqeni,Fari Jepet 1+1,bashke me garazh personal.
Arredim modern,kompleks i ri.
Survejim 24

Liqeni,fari

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.02.2019 (17:52): Jepet 1+1,bashke me garazh personal. arredim modern,kompleks i ri. survejim 24 ore me kamera te te gjithe ambienteve. ... Lexo detajet..

400 Euro JEPET ME QIRA APP 2+1 PER ZYRE TE KOMUNA PARISIT ! Jepet apartament per qera ne katin e pare siper dyqaneve i pershtatshem per zyra

Jepet Me Qira App 2+1 Per Zyre Te Komuna Parisit !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.02.2019 (17:42): Jepet apartament per qera ne katin e pare siper dyqaneve i pershtatshem per zyra tek komuna e parisit. ambienti eshte me pamje nga lulishtja me siperfaqe totale 100 m2 dhe e brendshme 92 m2. organizohet me 3 dh... Lexo detajet..

700 Euro Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet super Apartament 1+1 me Qira + Post Parkimi!

Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet Super Apartament 1+1 Me Q

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.98 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Prane stadiumit qemal stafa, jepet me qira apartament 1+1! apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri super cilesor, dhe ka nje siperfaqe prej 94 m2. eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje+kuzhine,... Lexo detajet..

320 Euro Jepet apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Zogu I Zi

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet super apartament 1+1 me qera tek zogu i zi apartament teresisht i mobiluar tek zogu i zi apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes ku ofron 1 ser facilitesh. me mobilim mjaft te mi... Lexo detajet..

240 Euro 1+1 i Ri ( ZOOLOGJIKU)- Mobilimin e Ri- Pallat Cilesor - Mundesi Parkimi

1+1 I Ri ( Zoologjiku)- Mobilimin E Ri- Pallat Cilesor - Mun

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (60 m2) tek kopshti zoologjik, ne pallat te ri me ashensor | i mobiluar, kend i ri dhe cdo gje e re | zona ofron parkim | kondicioner | ambient i sapo lyer | izolim akustik/dritare dop... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK 21-DHJETORI Jepet per qira apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara tek 21-dhjetori a

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek 21-dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.02.2019 (17:42): Jepet per qira apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara tek 21-dhjetori afer supermarketi joena. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te tek nje pallat i ri me ashensor. organizohet me 1 sallon ndenje bashk ... Lexo detajet..

27,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT, TIRANË Jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 117 m² tek shkolla FENIX, komuna e P

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.65 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.02.2019 (17:37): Jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 117 m² tek shkolla fenix, komuna e parisit. apartamenti organizohet në sallon të madh, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. ndodhet në një zonë... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

27,000 Leke

300 Euro Apartament cilesor me qera 2+1 afer Petro Nini Luarasi Apartament 2+1 me qera me nje siperfaqje 94m2 prane shkolles Petro Nini Luarasi.

Apartament Cilesor Me Qera 2+1 Afer Petro Nini Luarasi

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.02.2019 (17:37): Apartament 2+1 me qera me nje siperfaqje 94m2 prane shkolles petro nini luarasi. ne gjendje te re,super cilesore. qeraja vetem 300euro/muaj. na kontaktoni ne numrin 0695784063 per ta vizituar. ... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera 1+1 rruga Budi Jepet me qera aparatement 1+1 i mobiluar ne rrugen Pjeter Budi tek spitali Ama V

Jepet Me Qera 1+1 Rruga Budi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.02.2019 (17:12): Jepet me qera aparatement 1+1 i mobiluar ne rrugen pjeter budi tek spitali ama vita. siperfaqe 65 m2. kontaktoni per me shume informacion... Lexo detajet..

33,000 Leke prane fakultetit Juridik jepet me qera apartament 1+1 jepet me qera apartment 1+1 ,ne nje zonat me te mira te kryeqytetit e cila ofron

Prane Fakultetit Juridik Jepet Me Qera Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.02.2019 (17:04): Jepet me qera apartment 1+1 ,ne nje zonat me te mira te kryeqytetit e cila ofron te gjitha llojet e faciliteteve(prane fakultetit juridik) .apartamenti eshte i organizuar ne menyre mjaft komode per nje cift dhe... Lexo detajet..

40,000 Leke Jepet me qera 2+1 Komuna e Parisit Apartamenti ndodhet mbas qendres Kristal. Ndertim i ri. 
Apartament teper funks

Jepet Me Qera 2+1 Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

22.02.2019 (17:01): Apartamenti ndodhet mbas qendres kristal. ndertim i ri. apartament teper funksional. kati i 9 banim. i mobiluar. kontaktoni per me shume informacion... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Androkli Kostallari ,ne Don Bosko. Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Androkli Kostallari ,ne Don Bosko.Apartam

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Rrugen Androkli Kostallari ,ne Don Bosko.

Don Bosko | Tirane (1.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.02.2019 (17:01): Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen androkli kostallari ,ne don bosko.apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1tualet dhe 1 ballkon,jepet bosh.apartamenti jepet me qera p... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,000 Leke

600 Euro Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes jepet me qira super apartament 2+1

Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.02.2019 (17:01): Ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri me siperfaqe neto prej 100 m2. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me siperfaqe mjafte... Lexo detajet..

450 Euro Super Apartment 2+1 for Rent at "Arkiva e Shtetit" The apartment is located in the street "Reshit Petrela" in a new high

Super Apartment 2+1 For Rent At "arkiva E Shtetit"

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.08 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

22.02.2019 (17:01): The apartment is located in the street "reshit petrela" in a new high quality building . the building is equipped with two elevators. the apartment is organized in a big open space of living room with a big kit... Lexo detajet..

290 Euro 1 + 1 (86 m2) Komuna e Parisit | Mobiluar | Pallat i Ri me Ashensor | Super Ndricim Natyral

1 + 1 (86 M2) Komuna E Parisit | Mobiluar | Pallat I Ri Me Ashensor | Super Ndricim Natyra

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.58 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Me qera apt 1 + 1 (86 m2) tek komuna e parisit - rr. ibrahim kodra | mobiluar | pallat i ri me ashensor | super apt i ndricuar | kondicioner | pamje p[aronamike e paster | shtruar me pllake cilesore | izolim ak... Lexo detajet..

600 Euro Ultra Modern 2+1 (90 m2) me Pamje nga Liqeni - Dizenjuar me Arkitekt

Ultra Modern 2+1 (90 M2) Me Pamje Nga Liqeni - Dizenjuar Me Arkitekt

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament me qera 2 + 1 (90 m2) tek liqeni i thate - rr. hamdi sina, ne pallat te ri | ashensor me cip | apartament i dizenjuar me arkitekt | super mobilim i investuar 15,000 euro | dyshemeja me parket t... Lexo detajet..

350 Euro tek Piazza (pallati i Bkt) jepet me qera apartament 1+1 me ambient gatimi me vete jepet me qera apartament 1+1,tek Piazza (rreshti i pare i pallateve)me pamje nga

Tek Piazza (pallati I Bkt) Jepet Me Qera Apartament 1+1 Me Ambient Gatimi Me Vete

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.02.2019 (17:01): Jepet me qera apartament 1+1,tek piazza (rreshti i pare i pallateve)me pamje nga muzeu ,ne nje pozicion fantastik ne qender te kryeqyteti.apartamenti eshte i organizuar ne menyre mjaft komode dhe me ambient gat... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera 1+1 Jepet me qera apartamenti 1+1 , 60 M2, kati i 3, 1 tualet , sallon me ambinet ga

Jepet Me Qera 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.02.2019 (17:01): Jepet me qera apartamenti 1+1 , 60 m2, kati i 3, 1 tualet , sallon me ambinet gatimi bashke , dhe nje dhome gjumi ,gjithashtu dhe depo . mobilimi perfundon per pak dite ,mobilim bashkohor .apartamenti eshte ne... Lexo detajet..

350 Euro Shtepi me qera 2+1+2  afer rruges Kavajes Apartament me qera 2+1+2 me siperfaqje 110m2 ne rrugen Naim Frasheri afer Mozaik

Shtepi Me Qera 2+1+2 Afer Rruges Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.02.2019 (17:01): Apartament me qera 2+1+2 me siperfaqje 110m2 ne rrugen naim frasheri afer mozaikut te tiranes. qeraja vetem 350 euro/muaj. kontaktoni ne numrin 0695784063 per te mos e humbur si mundesi. ... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera 2+1 Prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar tek 21 Dhjetori prane konvikte

Jepet Me Qera 2+1 Prane Inxhinierise Se Ndertimit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.02.2019 (17:01): Jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar tek 21 dhjetori prane konvikteve te inxhinierise se ndertimit.apartamenti ndodhet ne pallat te ri kati i 3 banim me ashensor. preferohen familjare per qendrim ... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 Cilesor (70 m2) ne Myslym Shyr | Parket HD TV  | Kondicioner

1+1 Cilesor (70 M2) Ne Myslym Shyr | Parket Hd Tv | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera apt 1 + 1 (70 m2) ne myslym shyr - bar sanremo | mobilim me porosi nga greqia | zone qe ofron parkim | 2 kondicioner | shtruar me pllake cilesore | pajisjet elektroshtepiake te kompletuara | ndricim nat... Lexo detajet..

350 Euro  Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 130 m² 350 Euro (21 Dhjetori) Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt. Informacion

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 8, 130 M² 350 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

22.02.2019 (17:01): Apartamenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: kati i 8 banim • sipërfaqe: 130 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit i mobiluar •... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me Qera 3+1 85m2 Jepet Apartament me Qera 3+1 , 85m2, kati 4 (jo fundit) , pallat ekzistues, i mo

Apartament Me Qera 3+1 85m2

Brryli | Tirane (1.38 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.02.2019 (17:01): Jepet apartament me qera 3+1 , 85m2, kati 4 (jo fundit) , pallat ekzistues, i mobiluar me cdo gje, 2 dhoma gjumi+ 1 dhome ndenje vec+ guzhin+ koridor + tualet (dritare). te gjitha paisjet jane funksionale. ve... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT!!! Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi KIKA1 ne Komunen e Parisit. Apartamen

1+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit!!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.02.2019 (17:01): Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi kika1 ne komunen e parisit. apartamenti organizohet ne 1 sallon me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 tualet, 2 ballkone. ndodhet ne katin e 4-te te ko... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim