shtepi me qira  20272 Njoftime

 Online 37 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
430 Euro id:106889 - Tek rruga Kavajes jepet me qira super apartament 2+1+2 ballkone super te bollshme !!!

Tek Rruga Kavajes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Ballkone Super Te Bollshme !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, te krijon komoditet ne cdo aspekt te nje jetese komode, te qete, te sigurt se ambjenti dhe hyrjet e kompleksit jan te monitoruara 24/24 nga kamera sigurie si ...

240 Euro id:26565 - Apt 2+1 (90 m2) tek Kopshti Botanik - Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Pallat i Ri

Apt 2+1 (90 M2) Tek Kopshti Botanik - Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Pallat I Ri

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (90 m2) tek kopshti botanik (rr. selite e vjeter) zone e preferuar me mundesi parkimi | pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e mire me ndricim perfekt nga dielli | dritare dopio xham...

300 Euro id:97016 - Apt 1+1 (49 m2) ne Myslym Shyr - PARKET*** | Mobilim Cilesor | Ashensor | Kondicioner

Apt 1+1 (49 M2) Ne Myslym Shyr - Parket*** | Mobilim Cilesor | Ashensor | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
49.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (49 m2) ne myslym shyr, zone qe ofron parkim | mobilim cilesor + parket | pallat i ri me ashensor dhe survejim kamerash | kondicionera ekonomik | ndricim natyral perfekt | pamje paronami...

350 Euro id:29722 - 2+1+2WC (125 m2) - (Komuna e Parisit) i Mobiluar | Kondicioner dhe Ndricim Perfekt

2+1+2wc (125 M2) - (komuna E Parisit) I Mobiluar | Kondicioner Dhe Ndricim Perfekt

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 + 2 wc(125 m2) tek komuna e parisit, pallat i ri | i mobiluar | kondicioner | ndricim natyral shume i mire | kend i ri | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | kuzhine e kompletua...

280 Euro APARTAMENT ME QERA 1+1+1 PERBALL ISH EKSPOZITES TE LULISHTE 1 MAI Jepet me qera apartamenti 1+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues ne nje nga z

Apartament Me Qera 1+1+1 Perball Ish Ekspozites Te Lulishte 1 Mai

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.82 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.03.2019 (00:13): Jepet me qera apartamenti 1+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues ne nje nga zonat me te mira te tiranes perball ish ekspozites te lulishtja 1 maj vetem 2 minuta larg stadiumit dinamo, prane bllokut 5 minuta larg qendres, 21-dhjetorit. apartamenti...

350 Euro Jepet Shtepi me Qera E mobiluar Jepet shtepi me qera 2+1 e sapo mobiluar totalisht cdo gje e re. Shtepia ndodhet

Jepet Shtepi Me Qera E Mobiluar

Don Bosko | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.03.2019 (00:12): Jepet shtepi me qera 2+1 e sapo mobiluar totalisht cdo gje e re. shtepia ndodhet ne komplekksin vizion + ne katin e 6 me ashensor. te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit 0698755319...

300 Euro Shtepi me qera tek zona Kodra e Diellit Jepet shtepi me qera1+1(e pershtatur ne 2+1)totalisht e mobiluar me mobilim bash

Shtepi Me Qera Tek Zona Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.03.2019 (00:12): Jepet shtepi me qera1+1(e pershtatur ne 2+1)totalisht e mobiluar me mobilim bashkohor.....

430 Euro Apt 2+1 (85 m2) me GARAZH  (Pazari i Ri) Ashensor | Mobilim Cilesor dhe Pajisje te Reja  Jepet me Qera 2 + 1 (85 m2) tek Shkolla e Kuqe (Pazari i Ri) Zone shume e Prefer

Apt 2+1 (85 M2) Me Garazh (pazari I Ri) Ashensor | Mobilim Cilesor Dhe Pajisje Te Reja

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.03.2019 (23:58): Jepet me qera 2 + 1 (85 m2) tek shkolla e kuqe (pazari i ri) zone shume e preferuar | pallat i ri, ashensor dhe parkim me garazh | mobilimi cilesor dhe pajisjet elektroshtepiake te reja | ndricim natyral pefekt | dritare dopio xham / izolim akustik |...

350 Euro 2+1+2WC (125 m2) - (Komuna e Parisit) i Mobiluar | Kondicioner dhe Ndricim Perfekt  Jepet me Qera Apt 2 + 1 + 2 WC(125 m2) tek Komuna e Parisit, Pallat i Ri | i Mob

2+1+2wc (125 M2) - (komuna E Parisit) I Mobiluar | Kondicioner Dhe Ndricim Perfekt

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (23:58): Jepet me qera apt 2 + 1 + 2 wc(125 m2) tek komuna e parisit, pallat i ri | i mobiluar | kondicioner | ndricim natyral shume i mire | kend i ri | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | kuzhine e kompletuar | kundrabufe e re | dhoma gjumi te kom...

280 Euro 2+1(83 m2) mbi Kristal Center * Cdo Gje e Re* Mundesi Parkimi( ME PARKET- Kondicioner)  Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (83 m2) mbi Kristal Center (Rr. Bill Klinton) Zon

2+1(83 M2) Mbi Kristal Center * Cdo Gje E Re* Mundesi Parkimi( Me Parket- Kondicioner)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.03.2019 (23:58): Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndricim natyral shume i mire | kondicioner | kend i ri | tv plazma | kuzhine me kundrabufe te re | dhomat ...

350 Euro 2+1+2WC (125 m2) - (Komuna e Parisit) i Mobiluar | Kondicioner dhe Ndricim Perfekt  Jepet me Qera Apt 2 + 1 + 2 WC(125 m2) tek Komuna e Parisit, Pallat i Ri | i Mob

2+1+2wc (125 M2) - (komuna E Parisit) I Mobiluar | Kondicioner Dhe Ndricim Perfekt

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (23:58): Jepet me qera apt 2 + 1 + 2 wc(125 m2) tek komuna e parisit, pallat i ri | i mobiluar | kondicioner | ndricim natyral shume i mire | kend i ri | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | kuzhine e kompletuar | kundrabufe e re | dhoma gjumi te kom...

240 Euro Apt 2+1 (90 m2) tek Kopshti Botanik - Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Pallat i Ri  Jepet me Qera Apt 2 + 1 (90 m2) tek Kopshti Botanik (Rr. Selite e Vjeter) Zone e

Apt 2+1 (90 M2) Tek Kopshti Botanik - Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Pallat I Ri

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.03.2019 (23:57): Jepet me qera apt 2 + 1 (90 m2) tek kopshti botanik (rr. selite e vjeter) zone e preferuar me mundesi parkimi | pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e mire me ndricim perfekt nga dielli | dritare dopio xham / izolim akustik | shtruar me pllake ci...

400 Euro 2+1+2WC Modern (124 M2) ne 21 Dhjetor PARKET | Pallat i Ri, Ashensor | Mobilim Cilesor  Jepet me Qera Apt 2 + 1 (124 M2) ne 21 Dhjetor, Perball Hotel Mondialit (Super Z

2+1+2wc Modern (124 M2) Ne 21 Dhjetor Parket | Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim Cilesor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (23:37): Jepet me qera apt 2 + 1 (124 m2) ne 21 dhjetor, perball hotel mondialit (super zone) pallat i ri me ashensor dhe survejim kamerash | parket dhe mobilim cilesor | ndricim perfekt | kondicioner | sistem ndricimi i avancuar | lyer me boje cilesore | dri...

400 Euro id:90459 - Myslym Shyr, Jepet me Qira Super Apartament 1+1 me Pamje Fantastike te Tiranes !!

Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike Te Tiranes !!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne myslym shyr, perballe me shkollen konferenca e pezes, jepet me qira super apartament 1+1 me siperfaqe prej 73 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno e k...

280 Euro id:28548 - 2+1I Ri mbi Kristal Center * Cdo Gje e Re* Mundesi Parkimi( ME PARKET- Kondicioner)

2+1i Ri Mbi Kristal Center * Cdo Gje E Re* Mundesi Parkimi( Me Parket- Kondicioner)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndricim natyral shume i mire | kondicioner | kend i ri | tv plazma...

30,000 Leke id:102113 - Jepet apartament 2+1 tek restorant Durresi

Jepet Apartament 2+1 Tek Restorant Durresi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 tek restorant durresi apartament totalisht i mobiluar me nje cmim mjaft te arsyeshem apartamenti ka nje mobilim mjaft cilsor me te githa elektroshtepiaket e nevojshme . i pajisur me...

350 Euro Stadiumi Dinamo , Apartament 1+1 me qera  Prane Stadiumit Dinamo , jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar dhe teper komod

Stadiumi Dinamo , Apartament 1+1 Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.03.2019 (22:11): Prane stadiumit dinamo , jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar dhe teper komod . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe i mireadministruar . apartamenti eshte i organizuar ne sallon +kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualet ...

350 Euro Te lulishtja , Apartament 2+1 me qera i kompletuar Ne Komunen e Parisit , tek Lulishtja jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 9 t

Te Lulishtja , Apartament 2+1 Me Qera I Kompletuar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

18.03.2019 (22:10): Ne komunen e parisit , tek lulishtja jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 9 te nje pallati te ri buze rruge . apartamenti eshte i organizuar ne koridor , sallon +kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim perendim . apartamenti ...

25,000 Leke Qera,Apartament 1+1,Unaza E Re Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re,prane Ozone Electronics. Informacion

Qera,apartament 1+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (20:36): Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,prane ozone electronics. informacion mbi apartamentin : • kati i 4 banim . siperfaqa e apartamentit 65 m2 . apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambienti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti ...

200 Euro te rruga Ali visha , jepet ap 2+1 , pjeserisht i mobiluar  jepet me qira ap 2+1, pjeserisht i mobiluar

Te Rruga Ali Visha , Jepet Ap 2+1 , Pjeserisht I Mobiluar

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.27 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.03.2019 (20:35): Jepet me qira ap 2+1, pjeserisht i mobiluar...

450 Euro Apartament 2+1+2 per qira totalisht i mobiluar prane Liceut Artistik Jepet apartament 2+1+2 i mobiluar per qira prane Ambasades Amerikane, ne nje nga

Apartament 2+1+2 Per Qira Totalisht I Mobiluar Prane Liceut Artistik

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

18.03.2019 (20:35): Jepet apartament 2+1+2 i mobiluar per qira prane ambasades amerikane, ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne nje objekt teper cilesor me ashensor, i cili eshte i survejuar nga kamerat e sigurise duke ofruar nje jetese te qete....

30,000 Leke Jepet me qira ap 2+1+2 tualete . 300 mij leke . Adresa : Ruga Bardhyl . Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete . 
Kati:4-te i pallati 5 katesh . Shum m

Jepet Me Qira Ap 2+1+2 Tualete . 300 Mij Leke . Adresa : Ruga Bardhyl .

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (20:34): Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete . kati:4-te i pallati 5 katesh . shum mir i mobiluar . kondicioner ne cdo dhome . afer bar oslo adresa : rruga bardhyl . cmimi :300 mije leke muaj tek:069 35 87 581 ....

10,000 Leke Shtepi me qera Shtepia eshte mobiluar.

Shtepi Me Qera

Zone Periferike | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.03.2019 (20:33): Shtepia eshte mobiluar. ...

33,000 Leke Apartament me Qera 1+1 72m2 Jepet Apartament me Qera 1+1 , 72m2, kati 5 , pallat ekzistues, i mobiluar, 1 dh

Apartament Me Qera 1+1 72m2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (20:27): Jepet apartament me qera 1+1 , 72m2, kati 5 , pallat ekzistues, i mobiluar, 1 dhome gjumi+ 1 dhome ndenje+ guzhine+ koridor+ tualet + ballkon. 1 kondicioner+ uje 24ore. vendodhja : midis myslym shyrit dhe ish -ekspozites. kerkohet : persona serioz...

22,000 Leke Jepet shtëpia me qera Jepet me qera kati i pare i viles dy katshe. Shtepia esht e mobiluar 2+1. Ndodhe

Jepet Shtëpia Me Qera

Laprake | Tirane (2.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.03.2019 (20:27): Jepet me qera kati i pare i viles dy katshe. shtepia esht e mobiluar 2+1. ndodhet ne zonen e laprakes rruga marubi. tel: 0685632526...

270 Euro id:104284 - hyrje me qera

Hyrje Me Qera

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion! apartament me qera, 1+1 kt 2 hyrje me vete.67m2,ne nje zone te qete te tiranes,afer shkolles se "kuqe"rruga "qemal stafa".e mobiluar me te gjitha,kondicinim,parket,wireles.2 ballkone çmimi 270 euro i ...

240 Euro id:54956 - Apt 2+1 (90 m2) ne Brryl | Pallat i 2013-tes | Mobilim Cilesor | 2 Ballkone | Ndricim Perfekt

Apt 2+1 (90 M2) Ne Brryl | Pallat I 2013-tes | Mobilim Cilesor | 2 Ballkone | Ndricim Perfekt

Brryli | Tirane (1.39 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (90 m2) ne brryl (rr. gavril dara)zone e preferuar me mundesi parkimi | pallat i ri (2013) | apartamenti ka mobilim cilesor dhe hapesire te bolleshme | 2 ballkone | ndricimi eshte perfekt | ...

350 Euro id:55511 - 2+1 i RI i pabanuar* ( Xhamia Tabakeve) me Pamje - Mobilimin e Ri- I Investuar

2+1 I Ri I Pabanuar* ( Xhamia Tabakeve) Me Pamje - Mobilimin E Ri- I Investuar

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (75 m2) i pabanuar me pare*** tek xhamia e tabakeve me mobilim te ri dhe cilesor | hyrje e rikonstruktuar | pajisjet te gjitha te reja- sapo blera | kondicioner ekonomik qe mund ...

2,000 Euro Qera, Vilë, Rruga e Kosovarëve, Tiranë, 180 M2, 2000 Euro Vila ndodhet tek Rruga e Kosovarëve. Informacion mbi Vilën: • Ndërtim 2 Kat

Qera, Vilë, Rruga E Kosovarëve, Tiranë, 180 M2, 2000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.03.2019 (20:27): Vila ndodhet tek rruga e kosovarëve. informacion mbi vilën: • ndërtim 2 katësh • 180 m2 ndërtim • oborr 180 m2 • me hipotekë •vend parkimi • punime fantastike • kubaturë të rregullt • organizimi i brendshëm: • kati i 1 disp...

350 Euro 2+1 i RI i pabanuar* ( Xhamia Tabakeve) me Pamje - Mobilimin e Ri- I Investuar  Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (75 m2) i Pabanuar me pare*** tek Xhamia e Tabake

2+1 I Ri I Pabanuar* ( Xhamia Tabakeve) Me Pamje - Mobilimin E Ri- I Investuar

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.03.2019 (20:20): Jepet me qera apartament 2 + 1 (75 m2) i pabanuar me pare*** tek xhamia e tabakeve me mobilim te ri dhe cilesor | hyrje e rikonstruktuar | pajisjet te gjitha te reja- sapo blera | kondicioner ekonomik qe mund te komandohen edhe me smartphone* | pamj...

400 Euro Myslym Shyr, Jepet me Qira Super Apartament 1+1 me Pamje Fantastike te Tiranes !! ne Myslym Shyr, perballe me Shkollen Konferenca e Pezes, jepet me qira super apa

Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike Te Tiranes !!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.03.2019 (20:13): Ne myslym shyr, perballe me shkollen konferenca e pezes, jepet me qira super apartament 1+1 me siperfaqe prej 73 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno e kompletuar duke perfshire kuzhinen me bal...

430 Euro Tek rruga Kavajes jepet me qira super apartament 2+1+2 ballkone super te bollshme !!! Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, te krijon komoditet ne cdo a

Tek Rruga Kavajes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Ballkone Super Te Bollshme !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (20:12): Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, te krijon komoditet ne cdo aspekt te nje jetese komode, te qete, te sigurt se ambjenti dhe hyrjet e kompleksit jan te monitoruara 24/24 nga kamera sigurie si dhe nga polici private per shkak te qend...

400 Euro id:38236 - 2+1+2WC Modern (124 M2) ne 21 Dhjetor PARKET | Pallat i Ri, Ashensor | Mobilim Cilesor

2+1+2wc Modern (124 M2) Ne 21 Dhjetor Parket | Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim Cilesor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (124 m2) ne 21 dhjetor, perball hotel mondialit (super zone) pallat i ri me ashensor dhe survejim kamerash | parket dhe mobilim cilesor | ndricim perfekt | kondicioner | sistem ndricimi ...

400 Euro id:106344 - Jepet Ap 2+1 me Garazhd tek Tregu Elektrik

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire bashk me garazhd 400€, 2 dhoma gjumi , sallon i madh , ku...

350 Euro id:106346 - Jepet Ap 1+1 ne Myslym Shyri pll i ri

Jepet Ap 1+1 Ne Myslym Shyri Pll I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ne myslym shyri , 1 dhome gjumi , 1 sallon , kuzhine , 1 tualete dhe nje ballkon i madhe me orintim juge lindje dhe me nje pozicion shume t...

400 Euro id:105621 - Apartament me qera

Apartament Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartment ndodhet ne pallatin ku jane zyrat e tatimeve tek 21 dhjetori. kati trete. sip 110m2. orjentimi veri_ jug. cmimi 500 mije ose 400 euro....

330 Euro id:107439 - Jepet Ap 2+1 pll i ri Pran Rr Durresit

Jepet Ap 2+1 Pll I Ri Pran Rr Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ,2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verand e bollshme me pamje shume te mire rr fortuzi kontakt : 06966851...

15,000 Leke Jepet me qera 2+1 shtepi private ne Kombinat Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private nje kateshe me oborr dhe avlli e rrethua

Jepet Me Qera 2+1 Shtepi Private Ne Kombinat

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.03.2019 (20:08): Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private nje kateshe me oborr dhe avlli e rrethuar me mur me punime cilesore, dy dhoma gjumi,kuzhine , tualete drite gjate gjithe dites fale orientimit jug-perendim. me post parkimi per makina me uje 24 ore. kontakto...

400 Euro Prane RTSH, Jepet Apartament 1+1 me Qira! Ne zonen me te bukur ne Tirane, prane RTSH, Jepet Apartament 1+1 me Qira! Aparta

Prane Rtsh, Jepet Apartament 1+1 Me Qira!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.03.2019 (20:08): Ne zonen me te bukur ne tirane, prane rtsh, jepet apartament 1+1 me qira! apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar dhe ka nje siperfaqe neto prej 71m2. eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, e pajis...

700 Euro Jepet apartament3+1 kompleksi delijorgji Jepet me qira apartament 3+1kompleksi delijorgji , Pallat i ri i vitit 2017, i n

Jepet Apartament3+1 Kompleksi Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.03.2019 (19:08): Jepet me qira apartament 3+1kompleksi delijorgji , pallat i ri i vitit 2017, i ndodhur ne katin e 6 banim. apartamenti eshte i organizuar shum mire , dhe me orientim jugperendim eshte i sapo mobiluar per me teper detaje kontaktoni ne numrin e cel...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim