shtepi ne laprake 

 Online 230 lexues | 25 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
280 Euro

Ne Vasil Shanto - 2+1+bllk, I Kompletuar + Me Parket | Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Funksionale

Vasil Shanto | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera ne vasil shanto - 2+1+bllk, i kompletuar + me parket | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | vendodhja eshte shume e preferuar - afe... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

tek kompleksi kika 2 jepet super apartament 2+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te teknik dhe te 7-te banimit te nje pallati 8-katesh. orga... (Premium 05.05.2021)

265 Euro

2+1+kuzhine Vec, Ne Don Bosko (120 M2) + 1 Post Parkimi Privat - Ashensor Me Cip | I Mobiluar

Don Bosko | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1 ne don bosko (me shume hapesire) + 1 post parkimi privat - pallat i ri me ashensor | i mobiluar | kondicioner | kuzhine me vete | cdo gje funksion... (Premium 31.12.2020)

20,000 Leke
JAP SHTEPI ME QERA Shtepi private me 1 dynym oborr, rrethuar me avlli dhe porte hekuri. 2 linja uji

Jap Shtepi Me Qera

Zone Periferike | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi private me 1 dynym oborr, rrethuar me avlli dhe porte hekuri. 2 linja uji seliteoborri ka shumllojshmeri pemesh te gjitha ne prodhim.vend parkimi per 3 mjete cmimi 20000 leke ne muaj... 03/07/2020 15:48... Lexo detajet..

550 Euro
Qera, Apartament 2+1, Rruga E Elbasanit, Tiranë, AL16161 Apartamenti ndodhet tek Rruga e Elbasanit.
Informacion mbi apartamentin:
• S

Qera, Apartament 2+1, Rruga E Elbasanit, Tiranë, Al16161

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet tek rruga e elbasanit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 96 m2. • kati i 5 banim. organizimi : • ambient ndenje, • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. • 1 ballkon. cilësi... 03/07/2020 15:31... Lexo detajet..

350 Euro
Qera, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë, AL16504 Apartamenti ndodhet në Brryl, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sip

Qera, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë, Al16504

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në brryl, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 102 m2. • kati i 6 banim. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. • 1 ballkon. cilësime... 03/07/2020 15:30... Lexo detajet..

550 Euro Qera, Apartament 1+1, Rrugica E Salës, Tiranë, AL16165 Apartamenti ndodhet tek Rrugica e Salës, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin

Qera, Apartament 1+1, Rrugica E Salës, Tiranë, Al16165

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet tek rrugica e salës, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 74 m2. • kati i 4 banim. organizimi : • ambient ndenje, • ambient gatimi. • 1 dhomë gjumi. • 1 tualet. cilësime të ... 03/07/2020 15:30... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Duplex, Ministria E Mbrojtjes, Tiranë, AL16328 Duplexi ndodhet pranë Ministrisë së Mbrojtjes,Tiranë.
Informacion mbi duple

Qera, Duplex, Ministria E Mbrojtjes, Tiranë, Al16328

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Duplexi ndodhet pranë ministrisë së mbrojtjes,tiranë. informacion mbi duplexin: • sipërfaqja e duplexit: 132 m2. • kati i 3 dhe papafingo. organizimi : • ambient ndenje, • ambient gatimi. • 3 dhoma gjumi. • 2 tualete. • 3 ... 03/07/2020 15:30... Lexo detajet..

550 Euro Qera, Apartament 2+1, Pranë Toptanit, Tiranë, AL16332 Apartamenti ndodhet pranë Toptanit,Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
•

Qera, Apartament 2+1, Pranë Toptanit, Tiranë, Al16332

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartamenti ndodhet pranë toptanit,tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 110 m2. • kati i 10 banim. organizimi : • ambient ndenje, • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • 1 ballkon. ci... 03/07/2020 15:30... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë, AL16436 Apartamenti ndodhet në Ali Dem, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Si

Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë, Al16436

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në ali dem, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 111 m2. • kati i 3 banim. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • 1 ballkon. cilës... 03/07/2020 15:30... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Xhamia E Tabakëve, Tiranë, AL16171 Apartamenti ndodhet pranë Xhamisë së Tabakëve.
Informacion mbi apartamentin

Qera, Apartament 2+1, Xhamia E Tabakëve, Tiranë, Al16171

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet pranë xhamisë së tabakëve. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 118 m2. • kati i 3 banim. organizimi : • ambient ndenje, • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • 2 ballkon... 03/07/2020 15:29... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 3+1, Rruga E Elbasanit, Tiranë, AL16410 Apartamenti ndodhet pas Ambasadës Amerikane, Gener 2, Tiranë.
Informacion mbi

Qera, Apartament 3+1, Rruga E Elbasanit, Tiranë, Al16410

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 03/07/2020 15:29... Lexo detajet..

380 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Te Garda Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 me qera te garda ne pallat te ri me ashensor i mobiluar shume mire dhe me pozicion perfekt ☑️apartamenti pe... (Premium 08.01.2021)

600 Euro

tek komuna e parisit jepet me qira super apartament 2+1+verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne tirane, ku mun... (Premium 06.05.2022)

30,000 Leke

Tek zogu i zi,jepet me qera apartamemt 1+1 i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi,banjo,ballkon,ngrohje/ftohje. apar... (Premium 17.11.2020)

350 Euro Qera, Apartament 1+1, Shkolla E Kuqe, Tiranë, AL16484 Apartamenti ndodhet tek Shkolla e Kuqe, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:

Qera, Apartament 1+1, Shkolla E Kuqe, Tiranë, Al16484

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet tek shkolla e kuqe, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 74 m2. • kati i 4 banim. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 1 dhomë gjumi. • 1 tualet. • 1 ballkon. ... 03/07/2020 15:29... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT 2+1 ME QIRA, NE DON BOSKO Jepet me qera apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m2, kati i 7-të, pallat i ri, me

Apartament 2+1 Me Qira, Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m2, kati i 7-të, pallat i ri, me ashensor. ndodhet ne don bosko , përballë vizion plus, prane shkollës qazim turdiu. ofrohet i mobiluar , në gjëndje shumë të mirë. organizohet nga sallon ndenje i... 03/07/2020 15:28... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA VASIL SHANTO Apartament 2+1 per qira Vasil Shanto.
Organizohet ne sallon te perbashket me ku

Apartament 2+1 Per Qira Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 per qira vasil shanto. organizohet ne sallon te perbashket me kuzhine,2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. apartament ka 1 siperfaqe 72 m2 kati i 2 pallat egzistues. apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket. cmimi 350 eur.... 03/07/2020 15:27... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA 21 DHJETORI KOMPLEKSI KONTAKT Jepet me qira apartament 2+1 87m² .
 Ndodhet tek 21 Dhjetori Kompleksi Kontak

Apartament 2+1 Per Qira 21 Dhjetori Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 87m² . ndodhet tek 21 dhjetori kompleksi kontakt. organizohet me sallonin te perbashket me kuzhinen 2 dhoma gjumi nje tualet edhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5 te pallat i ri me ashensor. ofrohet i mobiluar ne ... 03/07/2020 15:27... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA , SIRI KODRA Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 120m2 ne rrugen Siri Kodra ne nje zon

Apartament 2+1 Per Qira , Siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 120m2 ne rrugen siri kodra ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, 2 kondicionera. ... 03/07/2020 15:27... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA , BULEVARDI BAJRAM CURRI Jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m2, kati i dytë , pallat ekzistue

Apartament 2+1 Per Qira , Bulevardi Bajram Curri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m2, kati i dytë , pallat ekzistues, pa ashensor . hyrja ndodhet në një pozicion shumë të favorshëm dhe në një zonë shumë të mirë. ofrohet e mobiluar me të gjitha kushtet , në gjëndje shumë... 03/07/2020 15:26... Lexo detajet..

280 Euro me qira 1+1 tek Harry Fultz me qira apartament 1+1 perballe Harry Fultz.
Apartamenti ka siperfaqe totale 72

Me Qira 1+1 Tek Harry Fultz

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qira apartament 1+1 perballe harry fultz. apartamenti ka siperfaqe totale 72m2. organziohet ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi dhe ngrenie, 1 dhome gjumi dhe 1 tualete me dritare. ofrohet i mobiluar. ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistue... 03/07/2020 15:26... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA , FRESK Jepet me qira apartament 2+1,me siperfaqe 120 m2 .Ndodhet ne Fresk prane Restora

Apartament 2+1 Per Qira , Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 2+1,me siperfaqe 120 m2 .ndodhet ne fresk prane restorant muraga. apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri me ashensor. organizohet nga sallon i perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,1 tualet, 2 ballkone, ... 03/07/2020 15:26... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA, ASTIR Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Astir

Apartament 2+1 Per Qira, Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane alfa bank ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 t... 03/07/2020 15:25... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | apartament shum i kendshem, me mobilim mjaft cilesor dhe te sistemuar | pallati eshte shu... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

Ne Vasil Shanto (rr. Muhamet Gjollesha) Apartament 2+1, I Kompletuar + Parket & Kondicioner

Vasil Shanto | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne vasil shanto (rr. muhamet gjollesha - mes 21dhjetorit dhe bllokut) zone perfekte (rr. kryesore) apartament 2+1 i kompletuar, me kondicioner dhe par... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern... (Premium 26.07.2020)

30,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA ,ASTIR Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 100m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Astir prane B

Apartament 2+1 Per Qira ,astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane bar 2 palmave ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri pa ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tual... 03/07/2020 15:25... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE DON BOSKO Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne Don Bosko ne nje zone shume

Apartament 2+1 Per Qira Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne don bosko ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. organizohet nga salloni i perbashket me kuzhinen, 1 dhome ndenje , 1 dhome gjumi, 1 tualet. ofrohet... 03/07/2020 15:25... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT BOSH 1+1 PER QIRA NE ASTIR . Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Astir

Apartament Bosh 1+1 Per Qira Ne Astir .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen teodor keko ne astir . ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkon. ofrohet bosh edhe ne gjendje... 03/07/2020 15:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

25,000 Leke

40,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA IRFAN TOMIN Jepet me qira apartamenti apartamenti 2+1 80m² 
Ndodhet perballe UET. Ne staci

Apartament 2+1 Per Qira Irfan Tomin

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartamenti apartamenti 2+1 80m² ndodhet perballe uet. ne stacionin e fundit te tiranes se re. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 korridor edhe 1 ... 03/07/2020 15:24... Lexo detajet..

240 Euro

Apartament 1+1 me strukture shume te rregullt tek stacioni i trenit (fshn - 8 min. qendra) zone perfekte | i kompletuar me mobilim te mirembajtur | ko... (Premium 31.12.2020)

28,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA ASTIR Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Astir

Apartament 2+1 Per Qira Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane kompleksit green city ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dho... 03/07/2020 15:23... Lexo detajet..

40,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA MYSLYM SHYRI . Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne Rrugen Myslym Shyri ne nje zo

Apartament 2+1 Per Qira Myslym Shyri .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne rrugen myslym shyri ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet ter... 03/07/2020 15:23... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ASTIR Jepet me qira apartamenti 2+1+2 me siperfaqe 130m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Asti

Apartament 2+1 Per Qira Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 me siperfaqe 130m2 ne rrugen teodor keko ne astir ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen te shtruar me parket, 2 dhoma gju... 03/07/2020 15:22... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim