shtepi ne paskuqan 

 Online 25 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 25 lexues | 4 njoftime ne pritje
1,250 Euro

Ne Bllok, Jepet Me Qira Dupleks Fantastik !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet dupleks fantastik me qira ne zonen e bllokut, nje nga zonat me elitare ne kryeqytet per te jetuar. e ndodhur ne zemer te jetes urbane me intensi... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Apartament i ri 2+1, i pabanuar me pare (farmacia nr.10 - rr. bardhyl) pallat i 2010-tes me ashensor | ambienti i shtruar me parket dhe i pajisur me k... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

1+1sh Totalisht I Ri * Me Garazhd* - Vasil Shanto - Uet- Bere Me Arkitekt I Pabanuar Me Pare( Ne Qes

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 1+1 tek uet-ja | me garazhd perfshire ne cmim** |cdo gje e re dhe me super cilesi (pallat i 2019 me ashensor)| b... (Premium 31.12.2020)

300 Euro
Jepet me qera apartamentin 1+1 mobiluar :Myslim Shyri.Pallat i Ri Tek myslym shyri 
Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar ne menyr bashkohore

Jepet Me Qera Apartamentin 1+1 Mobiluar :myslim Shyri.pallat I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek myslym shyri jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar ne menyr bashkohore kati 5 pallat i ri me ashensor cmimi.300€... 19/01/2020 03:35... Lexo detajet..

270 Euro
APARTAMENT ME QIRA 1+1 Don Bosko Per qira 1+1 i sapo mobiluar ne Don Bosko..pallat i ri me ashensor.

Apartament Me Qira 1+1 Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Per qira 1+1 i sapo mobiluar ne don bosko..pallat i ri me ashensor.... 19/01/2020 03:13... Lexo detajet..

13,000 Leke
Ambient i Mobiluar me Qira Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( Student), pozicionuar ne nje vil

Ambient I Mobiluar Me Qira

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( student), pozicionuar ne nje vile private te qyteti studenti. pagesa 130 mije.... 19/01/2020 00:28... Lexo detajet..

260 Euro Super 1+1 te mbikalimi kristalit ( bill klinton )  Apartament 1+1 te mbikalimi i kristalit(te rruga bill klinton )e mobiluar  me te

Super 1+1 Te Mbikalimi Kristalit ( Bill Klinton )

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te mbikalimi i kristalit(te rruga bill klinton )e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 260 euro... 19/01/2020 00:22... Lexo detajet..

107 Euro Jepet me qera garsoniere sp 35 m2 KUBESI real estate jep me qera garsoniere sp 35 m2
Adresa: Tregu elektrik. Tira

Jepet Me Qera Garsoniere Sp 35 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kubesi real estate jep me qera garsoniere sp 35 m2 adresa: tregu elektrik. tirane. cmimi 107 euro kontakt: kubesairealestate@gmail.com tel: 0682801479... 19/01/2020 00:18... Lexo detajet..

260 Euro Jepet me qera Jepet me qera 1+1 70m2 kati i dyte 
Me ashensor
I mobiluar pallat i ri

Jepet Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 70m2 kati i dyte me ashensor i mobiluar pallat i ri... 18/01/2020 23:14... Lexo detajet..

1,600 Euro Apartament luksoz 3+1 me qira prane Qendres Jepet me qira super apartament 3+1 prane Qendres se Tiranes, ne rrugen e Kavajes

Apartament Luksoz 3+1 Me Qira Prane Qendres

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.08 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament 3+1 prane qendres se tiranes, ne rrugen e kavajes. apartamenti ka nje mobilim modern dhe pozicionohet ne nje pallat te ri te mireadministruar. siperfaqja spacioze, ndricimi ne cdo kend, qetesia qe te ofron si dhe afer... 18/01/2020 21:52... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Globes ne Tirane (ID 4221706 ) Property ID : 4221706

Rruga e Kavajes, prane Globes, jepet me qera Apartament

Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Kavajes Prane Globes Ne Tirane (id 4221706 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id : 4221706 rruga e kavajes, prane globes, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 100 m², kati 8 i banimit (i 10 nga toka) me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, korrido... 18/01/2020 21:37... Lexo detajet..

29,000 Leke Apartament 2+1, i sapo mobiluar! apartamenti ka dy dhoma gjumi (njera me krevat dopjo tjetra me dy krevate tek),

Apartament 2+1, I Sapo Mobiluar!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka dy dhoma gjumi (njera me krevat dopjo tjetra me dy krevate tek), dy banjo, ngrohje / ftohje me kondicioner, kuzhine me te gjitha te reja si dhe 6 metra e gjate. cdo gje eshte e re e sapo mobiluar! preferohen familjar. ka 1 ballkon. pal... 18/01/2020 21:34... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2wc +2ballkone te liqeni i thate( me super pamje), pallat i ri me ashensor , apartamenti i pabanuar me pare*, cdo gje esh... (Premium 31.12.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek ali demi jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe me i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje ,ambient gatimi,banjo,2 dhoma ... (Premium 04.03.2020)

320 Euro

ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te tiranes; pazari i ri. nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e tiranes, pazari i... (Premium 06.05.2022)

300 Euro OFROHEN ME QIRA APARTAMENTE 1+1 BRENDA NJE VILE ! Ne rrugen "Veli Dedi", Unaza e Re ofrohen me qira 3 apartamente 1+1 br

Ofrohen Me Qira Apartamente 1+1 Brenda Nje Vile !

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.31 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen "veli dedi", unaza e re ofrohen me qira 3 apartamente 1+1 brenda nje vile. secili apartament ka nje siperfaqe prej 70 m2 ku secili ka hyrje me vete. secili prej apartamenteve eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe... 18/01/2020 21:34... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira hyrje 2+1 tek Liqeni Thate Jepet hyrje 2+1+2 banjo me siperfaqe 95 m2. Ndodhet ne katin e trete te nje pall

Jepet Me Qira Hyrje 2+1 Tek Liqeni Thate

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet hyrje 2+1+2 banjo me siperfaqe 95 m2. ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne buze te liqenit te thate, ne krahun e djathte te tij. orientimi eshte me pamje nga liqeni. eshte e mobiluar bukur. jepet me 300 euro ne muaj. per me shume info na ... 18/01/2020 21:34... Lexo detajet..

33,000 Leke Jepet me qera apartamentin 2+1 mobiluar tek 21 dhjetori  Jepet me qera apartamentin 2+1 i mobiluar tek 21 dhjetori 
Kati 2 pallat ekzist

Jepet Me Qera Apartamentin 2+1 Mobiluar Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartamentin 2+1 i mobiluar tek 21 dhjetori kati 2 pallat ekzistues dhe pallat 2 katesh cmimi:33000 leke ne muaj ... 18/01/2020 21:33... Lexo detajet..

32,000 Leke 1+1KODRA E DIELLIT ME QERA Jepet apartament me qera kodra e diellit prane eleonores.Apartamenti eshte i mob

1+1kodra E Diellit Me Qera

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera kodra e diellit prane eleonores.apartamenti eshte i mobiluar me hapesira te bollshme.apartamenti perbehet nga ambient gatimmi veç ,ndenje,,ngrenje,dhome gjumi,tualet,me kondicioner e mobiluar me panel diellor verande te madh... 18/01/2020 21:33... Lexo detajet..

25,000 Leke Jap shtëpi me qera 1+1,Kati 2 Laprake,Tiranë, pranë shkollës Aleksandër Buda Jap me qera shtëpi 1+1,kati 2,ngjitur me shkollën Aleks Buda,Laprake,Tiranë.

Jap Shtëpi Me Qera 1+1,kati 2 Laprake,tiranë, Pranë Shkollës Aleksandër Buda

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap me qera shtëpi 1+1,kati 2,ngjitur me shkollën aleks buda,laprake,tiranë. ... 18/01/2020 21:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

25,000 Leke

550 Euro 3+1 dubleks Jepet me qera ap 3+1 dubleks
100m2 i mobiluar
Gjendja e re
Qeraja 550€ i di

3+1 Dubleks

Kodra e Diellit | Tirane (2.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ap 3+1 dubleks 100m2 i mobiluar gjendja e re qeraja 550€ i diskutushem... 18/01/2020 21:33... Lexo detajet..

500 Euro Super apartament 1+1 500€ Jepet me qera apartament 1+1 70m2. Apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne m

Super Apartament 1+1 500€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 70m2. apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre moderne e bashkohore i arreduar me arkitekt. pallat i ri me 2019 me ashensor kati i 6. cmimi 500€... 18/01/2020 21:33... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT ME QIRA  3+1 PRANE SHKOLLES CAJUPI 
Prane shkolles Cajupi, rruga Kongresi Manastirit, jepet me qera apartament 3+1

Apartament Me Qira 3+1 Prane Shkolles Cajupi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

prane shkolles cajupi, rruga kongresi manastirit, jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 107 m2. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit, ne nje pallat te ri te mireadministruar. organizohet ne nje sallon te bollshem, 3 dhoma gjumi dh... 18/01/2020 21:33... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 2+1 ME QIRA ASTIR PRANE EJA STUDJO. Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 105m2  pran pallatit Eja Studio. Ndod

Apartament 2+1 Me Qira Astir Prane Eja Studjo.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 105m2 pran pallatit eja studio. ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet teresisht i mobiluar edhe ... 18/01/2020 21:33... Lexo detajet..

220 Euro

1+1 Ne Fresk (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | Kondicioner | Ndricim Me Led

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 ne fresk (qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | ndricim me led | dritare dopio me grila | kuzhine e re | plani... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Pran Shkolles Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire... (Premium 24.01.2020)

450 Euro

Tek petro nini (bllok) jepet me qera apt 2+1+2wc (113 m2) - ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim dhe planimetri ... (Premium 31.12.2020)

380 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender Tek Piaca Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.45 Km nga qendra) ZIVARO.AL
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament i mobiluar 1+1 me siperfaqe neto 75 m2, ne katin e dyte ne qender te tiranes tek piaca, direkt buze rruge. apartamenti or... (Premium 02.02.2020)

22,000 Leke Shtepi me qera 1+1 ne astir Shtepi me qera 1+1  e mobiluar.

Shtepi Me Qera 1+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi me qera 1+1 e mobiluar.... 18/01/2020 21:33... Lexo detajet..

500 Euro Jap me qera apartament shume te bukur tek Komuna e Parisit Jap me qera apartament 3+1 te mobiluar bukur tek Komuna e Parisit per 500€/mua

Jap Me Qera Apartament Shume Te Bukur Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jap me qera apartament 3+1 te mobiluar bukur tek komuna e parisit per 500€/muaj per me shume detaje me kontaktoni.... 18/01/2020 21:33... Lexo detajet..

360 Euro Jepet me qera 2+1 prane Trenit. Jepet me qera 2+1 prane Trenit.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin

Jepet Me Qera 2+1 Prane Trenit.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2+1 prane trenit.apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 6 eshte i mobiluar,mjaft komod,ka mundesi parkimi.ai disponon nje siperfaqe te bollshmedhe plot drite.cmimi 360euro.... 18/01/2020 21:33... Lexo detajet..

250 Euro 3+1+2 Jepet shpi me qera 3+1+2 me ballkon te mobiluar
Kati i 2 me ashensor

3+1+2

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet shpi me qera 3+1+2 me ballkon te mobiluar kati i 2 me ashensor ... 18/01/2020 21:33... Lexo detajet..

600 Euro

Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament ne zonen e bllokut, apartamentin ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe ka gjate gjithe kohes drite. apartamenti oranizohe... (Premium 15.02.2020)

450 Euro

Super Apartament Me Qera , 2+1 Tek Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

400 Euro

21 Dhjetori ,super Apartament 2+1+2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne 21 dhjetor, prane inxhinieris se ndertimit jepet me qira super apartament 2+1+2 me pozicionim shume te mire. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dh... (Premium 08.02.2020)

360 Euro

Duplex (selvia-qender) 2+1+2wc Mobilim Cilesor | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qra duplex 2+1+2wc (100 m2) tek selvia-qender | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | cdo gje e re | tualet me hidrosanitare... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 3+1+2 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) ZIVARO.AL
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera ky apartament 3+1 tek komuna e parisit i mobiluar teresisht ne menyre shume moderne. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gat... (Premium 26.01.2020)

250 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra) Elite Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

jepet me qira apartament 1+1 ne don bosko, prane kishes don bosko. apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te perbashket ndenjie dhe gatimi, nj... (Premium 23.01.2020)

300 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament modern dhe i sapo mobiluar 2+1+2 per qira ne zonen e astirit. apartamenti organizohet ne sallon te bollshem ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi... (Premium 17.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

30,000 Leke Jepet shpi me qera 2+1 Jepet shpi me qera 2+1
73m2 i mobiluar
Qeraja 300mij lek prane policise rrugor

Jepet Shpi Me Qera 2+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shpi me qera 2+1 73m2 i mobiluar qeraja 300mij lek prane policise rrugore kinostudio... 18/01/2020 21:16... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT ME QIRA - 2+1 - Bulevardi ( Stacioni i Trenit)  Jepet me qera apartament 2+1 me Sip: 120m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2

Apartament Me Qira - 2+1 - Bulevardi ( Stacioni I Trenit)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me sip: 120m2. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madhe i ndare nga kuzhina, 1 tualet, 1 ballkon. ka orientim jug- lindje. pallat i ri, buze rruge me 2 ashensor, kati 6. pallati ndodhet ngjitur m... 18/01/2020 19:59... Lexo detajet..

220 Euro Astir 2+1 me qera Jepet apartament me qera ne astir buze rruges kryesore te bar oslo.Apartamenti k

Astir 2+1 Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera ne astir buze rruges kryesore te bar oslo.apartamenti ka nje organizim shume te mire... 18/01/2020 19:31... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim