shtepi ne rreshen  12261 Njoftime

 Online 182 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
450 Euro id:99188 - TEK KIKA 1 JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT I BOLLSHEM 2+1+2

Tek Kika 1 Jepet Me Qira Super Apartament I Bollshem 2+1+2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Ne rrugen hasan alla, kika 1 jepet me qira super apartament 2+1+2 me siperfaqe 124,5 m2 ne katin e 9 te nje apallati te ri. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje te kompletuar e me kondicioner, kuzhi...

300 Euro id:26565 - Apt 2 + 1 (117 m2) tek Rr. e Barrikadave | Ashensor | GARAZH PRIVAT | Mobilim Super Cilesor | Sistem Kapot

Apt 2 + 1 (117 M2) Tek Rr. E Barrikadave | Ashensor | Garazh Privat | Mobilim Super Cilesor | Sistem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2 + 1 apt ( zona barrikadat - rruga: " mahmut fortuzi" ) | ashensor | garazh privat | mobilim super cilesor | kondicioner | sistem kapot | sallon super i madh | pajisje elektronike shume cilesore | dritare do...

300 Euro id:97016 - Apt 1+1 (49 m2) ne Myslym Shyr - PARKET*** | Mobilim Cilesor | Ashensor | Kondicioner

Apt 1+1 (49 M2) Ne Myslym Shyr - Parket*** | Mobilim Cilesor | Ashensor | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
49.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (49 m2) ne myslym shyr, zone qe ofron parkim | mobilim cilesor + parket | pallat i ri me ashensor dhe survejim kamerash | kondicionera ekonomik | ndricim natyral perfekt | pamje paronami...

350 Euro id:29722 - 2+1+2WC (125 m2) - (Komuna e Parisit) i Mobiluar | Kondicioner dhe Ndricim Perfekt

2+1+2wc (125 M2) - (komuna E Parisit) I Mobiluar | Kondicioner Dhe Ndricim Perfekt

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 + 2 wc(125 m2) tek komuna e parisit, pallat i ri | i mobiluar | kondicioner | ndricim natyral shume i mire | kend i ri | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | kuzhine e kompletua...

30,000 Leke Jepet apartament 2+1 tek restorant Durresi  Jepet apartament 2+1 tek restorant Durresi 

Apartament totalisht i mobiluar m

Jepet Apartament 2+1 Tek Restorant Durresi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (12:01): Jepet apartament 2+1 tek restorant durresi apartament totalisht i mobiluar me nje cmim mjaft te arsyeshem apartamenti ka nje mobilim mjaft cilsor me te githa elektroshtepiaket e nevojshme . i pajisur me kondicioner. banjo me dritare. te in...

350 Euro Qera, Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo, Tiranë. Apartamenti ndodhet në zonën e Stadiumit Dinamo . Informacion mbi apartamentin

Qera, Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo, Tiranë.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:57): Apartamenti ndodhet në zonën e stadiumit dinamo . informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqa e apartamentit : 70 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi •1 tualete • pjesërisht i mobiluar. për ta vizituar...

550 Euro Jepet me Qira 3+1+2 Apartament Moder ne zemer te Tiranes!!! Ne zemer te Tiranes jepet me qira nje apartament 3+1+2. Apartamenti eshte i orga

Jepet Me Qira 3+1+2 Apartament Moder Ne Zemer Te Tiranes!!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:48): Ne zemer te tiranes jepet me qira nje apartament 3+1+2. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: salloni dhe ambjenti i gatimit jane te mobiluara ne menyre moderne me kende te cilat ofrojne komoditetin per te arreduar ambjentin sipas shijeve pero...

380 Euro Vasil Shanto, Jepet me Qira Apartament 2+1 me pamje nga rruga Kryesore !!! Prane Shkolles Vasil Shanto, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne pallat te ri me ash

Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Pamje Nga Rruga Kryesore !!!

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:48): Prane shkolles vasil shanto, jepet me qira apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, ku njera prej tyre ka dalje ne ballkon dhe 1 tualet me dritare. apartamenti e...

650 Euro Jepet apartament per biznes me qira te piceri Era Jepet apartament me qira per biznes ne zonen e bllokut 
Apartamenti ka verande

Jepet Apartament Per Biznes Me Qira Te Piceri Era

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:46): Jepet apartament me qira per biznes ne zonen e bllokut apartamenti ka verande dhe ka akses direkt me rrugen kryesore hapsira e apartamentit eshte 92 m2 per me teper info: 068 33 01 634...

60,060 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 92 m² 60.060 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën Shefqet Kuka.
Apartamenti n

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 92 M² 60.060 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:45): Shitet apartament në zonën e freskut, në rrugën shefqet kuka. apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 92.4m2 dhe është i organizuar si në vijim: am...

20,000 Leke Shtepi 1+1 me qera 1+1 me qera kati I ne nje vile private me porte me vete. Jepet me qera teresisht

Shtepi 1+1 Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:45): 1+1 me qera kati i ne nje vile private me porte me vete. jepet me qera teresisht i mobiluar per 3 vajza ose nje cift pa femije....

1,000 Euro Vile dy kateshe me qira tek Rr.Budi Jepet me qira vile 2 kateshe tek Rruga Budi prane Universitetit Metropolitan me

Vile Dy Kateshe Me Qira Tek Rr.budi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
240.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:45): Jepet me qira vile 2 kateshe tek rruga budi prane universitetit metropolitan me sip. ndertimi 240 m2. kati i pare organizohet ne zonen e dites me ambient ndenjieje te bollshme si dhe ambientin e gatimit e te ngrenies te vecuar dhe nje dhome me tuale...

650 Euro JEPET ME QIRA 2+1 Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek Kompleksi Delijorgji, Tirane.
Apartame

Jepet Me Qira 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:45): Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek kompleksi delijorgji, tirane. apartamenti organizohet ne 2+1+2, me siperfaqe totale 114 m2 mobilim i ri. disponon edhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. ...

240 Euro id:28548 - Duplex 2 + 1 (100 m2) afer QSUT-se | PARKET | Zone e Mire dhe e Qete | Mobilim Cilesor

Duplex 2 + 1 (100 M2) Afer Qsut-se | Parket | Zone E Mire Dhe E Qete | Mobilim Cilesor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera duplex 2 + 1 (100 m2) afer qsut-se | zone e mire dhe e qete | mobilim cilesor | shtruar pjeserisht me parket | ndricim perfekt | set kolltuqesh | kend i ri | kuzhine e kompletuar | dhoma gjumi te...

30,000 Leke id:102113 - Jepet apartament 2+1 tek restorant Durresi

Jepet Apartament 2+1 Tek Restorant Durresi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 tek restorant durresi apartament totalisht i mobiluar me nje cmim mjaft te arsyeshem apartamenti ka nje mobilim mjaft cilsor me te githa elektroshtepiaket e nevojshme . i pajisur me...

500 Euro id:107766 - Super Apartament 1+1 me Qira!!!

Super Apartament 1+1 Me Qira!!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne rr. "muhamet gjollesha" perball inxhinierise se ndertimit jepet me qira super apartament 1+1 i bollshem ne katin e 7 te nje pallati te ri. apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m² dhe organizohet ne nje sallo...

550 Euro Ne Qender te Tiranes prane Toptani Center jepet me Qera super Apartament 2+1 i pershtatur ne 1+1 Ne Qender te Tiranes prane Toptani Center jepet me Qera super Apartament 2+1 me

Ne Qender Te Tiranes Prane Toptani Center Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 I Pershtatur

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

26.03.2019 (11:45): Ne qender te tiranes prane toptani center jepet me qera super apartament 2+1 me mobilim shume te mire dhe pamje nga qendra e tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallat te ri me ashensor. apartamenti organizohet ne nje hapsire ndenje me a...

280 Euro Jepet apartament 1+1 me qira! Jepet me qira ne qender te Tiranes apartament 1+1 mbi restorant “Piazza”. Ap

Jepet Apartament 1+1 Me Qira!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:45): Jepet me qira ne qender te tiranes apartament 1+1 mbi restorant “piazza”. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati egzistues, orientohet nga perendimi. organizohet ne 1 dhome gjumi, salloni + kuzhine dhe 1 tualet, eshte i mobiluar dhe a...

20,000 Leke Apartament 1+1 me qera Jepet me qera per 3 student (djem) apartament 1+1 e mobiluar teresisht.

Apartament 1+1 Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:36): Jepet me qera per 3 student (djem) apartament 1+1 e mobiluar teresisht....

140 Euro Garzonjer,kati 2te,prane qendres tregtare concord,e kompletuar me te gjitha. Pallat,garzonjer kati 2te,e kompletuar me te gjitha,prane qendres tregtare conco

Garzonjer,kati 2te,prane Qendres Tregtare Concord,e Kompletuar Me Te Gjitha.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
23.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:32): Pallat,garzonjer kati 2te,e kompletuar me te gjitha,prane qendres tregtare concord.mudesi per wi-fi,etj....

230 Euro Super ambjent 1+1+kondicioner,e kompletusr  e te gjitha,prane qendred tregtare concord. Pallat  i ri,ambjent per te huaj,me komdicioner te ri dhe e kompletuar me te gji

Super Ambjent 1+1+kondicioner,e Kompletusr E Te Gjitha,prane Qendred Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:32): Pallat i ri,ambjent per te huaj,me komdicioner te ri dhe e kompletuar me te gjitha,mundesi per wi-fi pa limit,prane wendres tregtare concord....

350 Euro apartament me qera 2+1  ne zonen e 21 dhjetorit Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek Rruga Frederik Shiroka, Tirane.
Aparta

Apartament Me Qera 2+1 Ne Zonen E 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:32): Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek rruga frederik shiroka, tirane. apartamenti organizohet 2+1, me 2 tualete, me siperfaqe totale 119 m2. ndodhet ne katin e 1-re banim, i mobiluar....

350 Euro apartament me qera ne komunen e parisit 1+1 Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek Kristal Center , Tirane.
Apartamenti o

Apartament Me Qera Ne Komunen E Parisit 1+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:32): Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek kristal center , tirane. apartamenti organizohet ne 1+1, me siperfaqe totale75 m2. ndodhet ne katin e 5-te. mobilim i ri. disponon dhe nje depo pranohet cift ose nje vajze!...

750 Euro Jepet Me Qira Super Duplex 3+1+2 i Mobiluar, Tek Komuna e Parisit! Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pall

Jepet Me Qira Super Duplex 3+1+2 I Mobiluar, Tek Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:23): Tek komuna e parisit jepet me qira duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. kati i pare ka siperfaqe 75 m2 eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kondicioner dhe ballkon, 1 kuzhine vecuar dhe 1 tualet. kati i d...

500 Euro Apartament 2+1 +2 per qira tek Myslym Shyri Ne zonen e Myslym Shyrit jepet apartament me qira me siperfaqe 136 m2.
Apartame

Apartament 2+1 +2 Per Qira Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:23): Ne zonen e myslym shyrit jepet apartament me qira me siperfaqe 136 m2. apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, ne hyrje te se ciles ka nje mobilje te madhe kepucesh, sallon te bollshem me dalje ne ballkon, ambienti i gatimit i cili ...

270 Euro id:104284 - hyrje me qera

Hyrje Me Qera

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion! apartament me qera, 1+1 kt 2 hyrje me vete.67m2,ne nje zone te qete te tiranes,afer shkolles se "kuqe"rruga "qemal stafa".e mobiluar me te gjitha,kondicinim,parket,wireles.2 ballkone çmimi 270 euro i ...

370 Euro id:54956 - Apt 2+1 (85 m2) me GARAZH  (Pazari i Ri) Ashensor | Mobilim Cilesor dhe Pajisje te Reja

Apt 2+1 (85 M2) Me Garazh (pazari I Ri) Ashensor | Mobilim Cilesor Dhe Pajisje Te Reja

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (85 m2) tek shkolla e kuqe (pazari i ri) zone shume e preferuar | pallat i ri, ashensor dhe parkim me garazh | mobilimi cilesor dhe pajisjet elektroshtepiake te reja | ndricim natyral pefekt...

330 Euro id:55511 - Apartament 1+1 (58 m2) (BLLOK) | me Mobilim te RI ( Ndricim te Mire)

Apartament 1+1 (58 M2) (bllok) | Me Mobilim Te Ri ( Ndricim Te Mire)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1 + 1 (58 m2) ne bllok (rr. sami frasheri) | mobilimi eshte i ri | kondicioner ekonomik | ndricimi natyral perfekt dhe pamja paronamike | pajisjet te reja | sallon i ri me kolltuqe te ...

450 Euro Apartament me qira ne Tirane! Te Pazari i Ri jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore. A

Apartament Me Qira Ne Tirane!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.55 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:22): Te pazari i ri jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartamenti ndodhet ne nje pallat 6-te katesh, me ashensor edhe me administrim shume te mire. ka nje siperfaqe prej 89.5 m2, te mireorganizuar edhe planimetri shume te mir...

300 Euro Apartament me qira 2+1 tek Rruga Fortuzi prane Ministrise se Drejtesise. Apartament me qira 2+1 tek Rruga Fortuzi ne nje pallat te ri, ndodhet ne katin e

Apartament Me Qira 2+1 Tek Rruga Fortuzi Prane Ministrise Se Drejtesise.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

26.03.2019 (11:22): Apartament me qira 2+1 tek rruga fortuzi ne nje pallat te ri, ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati 13 katesh. siperfaqa e apartamentit eshte 115 m2 neto. apartamenti organizohet ne nje ambient i madh ndenjieje + ambient i gatimit, 2 dhoma gjumi,...

350 Euro Ne Bllok jepet apartament 1+1 me Qira! Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti ndodhet

Ne Bllok Jepet Apartament 1+1 Me Qira!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:17): Ne zonen me te mire te tiranes jepet apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e tret, apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje te bollshme + 1 kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. vendnod...

400 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 85 m², 400 Euro, Stadiumi Qemal Stafa Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor,
siperfaqe 85 m², i mobi

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 85 M², 400 Euro, Stadiumi Qemal Stafa

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.20 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.03.2019 (11:15): Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon. zona eshte nga me te kerkuarat per shkak se te ofron shume facilitete....

240 Euro id:109388 - Okazion 2+1 e mobiluar 100 m2 240 euro

Okazion 2+1 E Mobiluar 100 M2 240 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me dy ballkone dhe dy banjo. plotesisht i mobiluar me elektroshtepiake dhe mobilie. ne nje zone te qete, afer me cdo sherbim. mundesi parkimi me pagese ne garazhd nentokesor. adr...

235 Euro id:38236 - 1+1 (60 m2) ne Ali dem - Zone me Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Ndricim shume i Mire Natyral

1+1 (60 M2) Ne Ali Dem - Zone Me Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Ndricim Shume I Mire Natyral

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (60 m2) ne ali dem - zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor | ndricim shume i mire natyral | shtruar me pllake cilesore | set kolltuqesh | kundrabufe cilesore | dhome gjumi e kompletu...

400 Euro id:106344 - Jepet Ap 2+1 me Garazhd tek Tregu Elektrik

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire bashk me garazhd 400€, 2 dhoma gjumi , sallon i madh , ku...

350 Euro id:106346 - Jepet Ap 1+1 ne Myslym Shyri pll i ri

Jepet Ap 1+1 Ne Myslym Shyri Pll I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ne myslym shyri , 1 dhome gjumi , 1 sallon , kuzhine , 1 tualete dhe nje ballkon i madhe me orintim juge lindje dhe me nje pozicion shume t...

49,000 Euro id:108498 - Ali Dem ,Shitet apartament 1+1 ideal per investim

Ali Dem ,shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne ali dem , fare prane rossmanit shitet nje super apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri . apartamenti ka nje siperfaqje bruto prej 65.8 m2 dhe organizohet ne koridor , sallon +kuzhine , 1 dhome gjum...

300 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 3, 72m² 300 Euro, (Prane 21-Dhjetorit, Kompleksi Magnet. Prane 21-Dhjetorit, tek Kompleksi Magnet jepet me qera 
apartament 1+1, siperfa

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1 Kati 3, 72m² 300 Euro, (prane 21-dhjetorit, Kompleksi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:15): Prane 21-dhjetorit, tek kompleksi magnet jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 72 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, kondicioner, tualeti me dritare, ballkon. zona eshte shuume e kerkuar per shkak te sigurise dhe te qetesise maksimale...

30,000 Leke Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 70 m², 30000 Leke, Rruga Dritan Hoxha.   !! OKAZION !!  
   
Rruga  Dritan Hoxha afër Pro Credit Bank, jepet me qera

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 6, 70 M², 30000 Leke, Rruga Dritan Hoxha.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.03.2019 (11:15): !! okazion !! rruga dritan hoxha afër pro credit bank, jepet me qera super apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 70 m2, i mobiluar ne mënyrë bashkohore, mobilje totalisht të reja dhe apartament i pa banuar me parë, tu...

350 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m², 350 Euro, Vasil Shanto, afer Diplomat 1. Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, 
siperfaqe 80 m², i mob

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 80 M², 350 Euro, Vasil Shanto, Afer Diplom

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:15): Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 80 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, parket, kondicioner 2 tualete, ballkon. zona eshte nga me te kerkuarat per shkak se te ofron shume facilitete si shkolla, cerd...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim