shtepi prane fakultetit te arteve

 Online 63 lexues | 27 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | orientimi ideal: plot drite | ka panel diellor dhe p... 27/10/2020 06:53... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 me ballkon dhe verande ++++ oborr , qe leshohet per here te pare me qera (kristali - komuna e parisit) pallat i ri | banesa e shtruar me parket | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | mobiluar me shume shije dhe cilesi | dhome... 27/10/2020 10:01... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 26/10/2020 07:06... Lexo detajet..

37,000 Leke
 SUPER APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE ASTIR  SUPER APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE ASTIR

37,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

super apartament 2+1 me qira ne astir... 28/10/2020 06:42... Lexo detajet..

6,000 Leke
Kerkojme nji vajze per ndarje qeraje Jemi te interesuar per nji vajze per ndarje qeraje!
Shtepia eshte shume mire e

6,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
56 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jemi te interesuar per nji vajze per ndarje qeraje! shtepia eshte shume mire e mobiluar dhe me te gjitha kushtet e pershtatshme. cmimi i qerase eshte 60 mije lek (te vjetra) personi. uje,drita dhe internet jane te disponueshme 24 ore. per informa... 28/10/2020 06:39... Lexo detajet..

17,000 Leke
jepet shtepi me garsoniere perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem

17,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem... 28/10/2020 06:07... Lexo detajet..

25,000 Leke Japim shtepi me qera Shtepia eshte 1+1 (78 m ) e mobiluar. 
Ajo eshte ne katin e 7 ( pallati ka ashe

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shtepia eshte 1+1 (78 m ) e mobiluar. ajo eshte ne katin e 7 ( pallati ka ashensor) per me shume informacione mund te kontaktoni ne kete numer 0683227183... 28/10/2020 06:02... Lexo detajet..

25,000 Leke Japim shtëpi me qera Shtëpia është 1+1 (78 m ) e mobiluar. 
Ajo është në katin e 7 ( pallati k

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shtëpia është 1+1 (78 m ) e mobiluar. ajo është në katin e 7 ( pallati ka ashensor) për më shumë informacione mund të kontaktoni në këtë numër 0683227183... 28/10/2020 05:57... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi me qera tek Unaza e Re Jepet me qera apartament 70 m2 i perbere nga:
sallon, dhome, guzhine, banje dhe

20,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.12 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 70 m2 i perbere nga: sallon, dhome, guzhine, banje dhe 2 ballkone. apartmenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe. eshte i kompletuar me te gjitha paisjet plus vend per parkim te sigurte. cmimi 20 mije lek. per me shu... 28/10/2020 05:57... Lexo detajet..

26,000 Leke Shtepi me qera Jepet me qera apartament 1+1. Shtepia eshte e mobiluar

26,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1. shtepia eshte e mobiluar... 28/10/2020 05:57... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me Qera 1+1 tek Medreseja  Jepet me qera apartament 1+1 75m2 tek Medreseja 30.000 leke
Apartamenti ndodhet

30,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 75m2 tek medreseja 30.000 leke apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor, ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes. ka ndricim dhe drite te mire natyrale i organizuar ne nje salon... 28/10/2020 04:23... Lexo detajet..

420 Euro 3+1+Kuzh+Studio+2Bllk (Ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile Luksoze, Parkim Garant, Siguri e Larte Jepet Me Qera Kati III I Nje Vile Me Hapsire 140m2 Me Strukture 3+1 Me Kuzhine M

420 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.98 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afer ekonomikut/ rr.elbasanit e bere me aq shume perk... 28/10/2020 02:26... Lexo detajet..

450 Euro

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

400 Euro

Apartament 1+1 Me Qira, Rezidenca Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Property Invest Albania
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me qira ne zonen koda diellit ,brenda ne rezidences 1 ,nje nga rezidencat me luksoze ne tirane. apartamenti ka nje sip... (Premium 28.10.2020)

35,000 Leke Jepet apartament me qira 2+1 rruga Mine Peza Jepet me qira apartament 2+1 Rruga Mine Peza prane Kryqezimit te Fortuzit.
Apar

35,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 rruga mine peza prane kryqezimit te fortuzit. apartamenti ndodhet ne katin e 3(pallat egzistues) siperfqia 100m² organizohet: •2 dhome gjumi •dhome ndenie organizuar me guzhinen •1 tualet (me ajrosje na... 28/10/2020 01:53... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera apartamenti 1+1 i mobiluar Jepet me qera apartamenti 1+1 i mobiluar

250 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1 i mobiluar ... 28/10/2020 01:50... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet shtepi me qera pas kishes se don boskos,afer vizion plus. Japim shtepi me qera,te mobiluar pas Kishes se Don Boskos ,prane vizion plus,
1

20,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.71 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Japim shtepi me qera,te mobiluar pas kishes se don boskos ,prane vizion plus, 1+1 ,shtepi private ,kati 3. cmimi: 200.000 leke... 28/10/2020 00:28... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me qira Apartament 2+1 (105 m2) + Garazh (26 m2) gjithsej 130 m2.  Jepet me qira Apartament 2+1 (105 m2) + Garazh (26 m2) gjithsej 130 m2. 

Tre

450 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 (105 m2) + garazh (26 m2) gjithsej 130 m2. tre ballkone dhe drite naturale e bollshme. dy banjo. orientimi jug-perendim me pamje nga parku i liqenit. dhomat me parket (i sapo rashinuar dhe lyer). i pa mobiluar... 28/10/2020 00:14... Lexo detajet..

300 Euro Kodra e Diellit, 1+1 me qira PRONARI, jo agjensi.
Aparatment 1+1 me qira, rruga Teodor Ruzvelt, Apartamenti

300 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.19 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pronari, jo agjensi. aparatment 1+1 me qira, rruga teodor ruzvelt, apartamenti është i mobiluar me stil dhe me të gjitha pajisjet e nevojshme. apartamenti ka ballkon dhe verandë. mundësi parkimi. 300 euro në muaj + parkim nëse nevojitet. pr... 28/10/2020 00:02... Lexo detajet..

25,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, aktualisht jemi 3 vajza shtepia eshte 2 +

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, aktualisht jemi 3 vajza shtepia eshte 2 + 1 ndodhet ne astir afer bar terminal.pagesa eshte 6250 ne muaj ( totali i qerase 25000 lek ).te interesuarat te kontaktojne ne nr e tel 0693277897... 28/10/2020 00:02... Lexo detajet..

550 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit, Rruga Fuat Toptani. Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit, Rruga Fuat Toptani.
Apartam

550 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga e elbasanit, rruga fuat toptani. apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri. organizimi: ambient ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. disponon një... 28/10/2020 00:02... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qira apartament 3+1 ,i mobiluar .Prane QSUT Jepet me qira apartament 3+1 ne katin e pare te nje vile.
Apartamenti ka siperf

25,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament 3+1 ne katin e pare te nje vile. apartamenti ka siperfaqe 120 m2 e organizuar ne nje koridor ,sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit ,tre dhoma gjumi ,nje tualet me dritare. ofrohet totalisht i mobiluar me arre... 28/10/2020 00:02... Lexo detajet..

35,000 Leke 2+1+2 tualete astir App esht i kompletuar me te gjitha gjerat e nevojshme ne menyre bashkohore dy tu

35,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

App esht i kompletuar me te gjitha gjerat e nevojshme ne menyre bashkohore dy tualete dy ballkone per me teper kontaktoni tek ish astiri shum pran rruges kryesore dhe jata 2... 28/10/2020 00:02... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

45,000 Leke Jepen 2 kate vile me qira tek 21 Dhjetori jepet me qira kati 1 edhe kati 2 i viles me siperfaqe 130m2 ne Rrugn Naim Frashe

45,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira kati 1 edhe kati 2 i viles me siperfaqe 130m2 ne rrugn naim frasheri ne 21 dhjetorin ne nje zone shum te mir te tiranes. ofrohet per biznese te ndyshme si zyr avokatie, coll center, kurse te ndyshme etj. cmimi:45.000all i negocjushem... 28/10/2020 00:02... Lexo detajet..

30,000 Leke Don Bosko jepet me qera apartament 2+1  Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko, ka organizim shume te mire te ambient

30,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne don bosko, ka organizim shume te mire te ambienteve, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor , mobilimi eshte bashkohore , per me shume informacion ose foto ju lutem me kontaktoni ... 27/10/2020 23:46... Lexo detajet..

320 Euro APARTAMENT 1+1 ME QERA, PEDIATRIA Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 81 m2, ndodhet te rruga Kongresi i Ma

320 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 81 m2, ndodhet te rruga kongresi i manastirit. organizohet ne sallon ndenje, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 8 pallat me ashensor, i mobiluar ne gjendje shume te mire. Çm... 27/10/2020 23:07... Lexo detajet..

15,000 Leke Jap gazonjere me qera Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . Adresa : Rruga

15,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . adresa : rruga fuat toptani , 200 m lart vilave gjermane , ... 27/10/2020 23:05... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

25,000 Leke JEPET ME QERA 2+1 JEPET ME QERA 1+1
PRANE PALLATIT ME SHIGJETA
 KATI PARE I NJE VILE, 
 1 banjo

25,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.40 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera 1+1 prane pallatit me shigjeta kati pare i nje vile, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire 25.000 leke total/muaj i padiskutueshem... 27/10/2020 23:05... Lexo detajet..

16,000 Leke Jepet me qera garsoniere tek 21 dhjetori Jepet me qera garsoniere e mobiluar 
Garsonieria ndodhet tek 21 dhjetori
Vetem

16,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera garsoniere e mobiluar garsonieria ndodhet tek 21 dhjetori vetem per nje person 160 mije leke... 27/10/2020 22:53... Lexo detajet..

280 Euro Apartament 1+1 me qira te Condor Center, rruga e Kavajes Apartament me qira prane Condor Center te rruga e Kavajes.

Apartamenti organi

280 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament me qira prane condor center te rruga e kavajes. apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, nje sallon se bashku me kuzhinen dhe nje tualet. apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe mjaft i pershtatshem per nje cift. per cdo infor... 27/10/2020 22:52... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim